Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 6 10 0.5
Call Girls 05 January, 2016 1854
Μια ωραία συναντηση
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Έχει περάσει σχεδόν ένα δίμηνο,από τότε που την είδα,αλλά είπα να γράψω λίγα πραγματάκια,τωρα που βρήκα λίγο χρόνο...

Η συνάντηση μου με τη μελινα έγινε ένα κρύο βράδυ Παρασκευής,στα τέλη Γενάρη.Επικοινωνια πολύ εύκολη,αφού μου έστειλε απάντηση με το τηλέφωνο της,σχεδόν αμέσως.Με 2-3 sms κανονίσαμε να βρεθούμε.

Η κοπέλα ήρθε στο ραντεβού 15 λεπτά πριν,με πέτυχε στο μπάνιο...Φιλί στο στομα,για το καλωσόρισμα και χωρίς να χάνουμε χρόνο μπήκε κι αυτή για ένα φρεσκάρισμα.Βγηκε φορώντας ένα μαύρο συνολακι...

Η μελινα έχει ένα όμορφο πρόσωπο,ενώ το σώμα της έχει κάποια πιασιματακια,που της δίνουν μια sexy νότα.Απ'οτι μαθαίνω έχει χάσει κάποια κιλά,οπότε θα είναι καλύτερη,τωρα.

Γλωσσοφιλα στο φουλ,με πάθος και να φτάνει τη γλώσσα της ως το λαρυγγι μου.Πιπα όμορφη,με περιποίηση της γύρω περιοχής.Περασμα σκούφου και είσοδος στο υγρό και τρυφερό νινακι της με τελείωμα στο σώμα της,μετά από λίγο.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση,είναι το στήθος της.Ομορφο,απαλό και ζουμερο.Η επιδερμίδα της είναι πολύ απαλή,καθότι είναι μικρούλα στην ηλικία.Στον αγώνα έχει καλή συμμετοχή,ενώ και στο social είναι πολύ καλή.

Ο αγώνας περιείχε δύο γύρους,με τελείωμα στο σώμα της,ενώ στο ενδιαμεσο μου έκανε και μασάζ....

Από καθαριότητα δεν εντόπισα κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα.Δεχτηκε και γλυψιμο στο τρυφερό της νινακι.

Συμπερασματικα ήταν μια ωραία συναντηση,απλά θεωρώ λίγο τσιμπημενης την τιμή της.Κοντα στα 100 θα ήταν πιο vfm.

Όποιος ενδιαφέρεται για να συναντήσει ένα νέο,όμορφο,φρέσκο και με όρεξη για sex κορίτσι και του αρέσουν οι πιο γεμάτες κοπέλες,ας κάνει μια προσπάθεια.

Αυτά....Καλά να περνατε

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 20, 2016
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
240
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
Extra ball
Ναι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
37
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού