Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10 0.5
Strip clubs 30 November, 2020 3855
Ούτε κρύο, ούτε ζέστη.
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Η πλειοψηφία των επισκέψεών μου σε στριπ-κλαμπ έχει γίνει στα μαγαζιά που βρίσκονται στη Λ.Συγγρού.Έτσι, όταν η παρέα πρότεινε το Baby O για το βράδυ της 28ης, συμφώνησα αμέσως.Περασμένα μεσάνυχτα περάσαμε την κεντρική είσοδο και καθίσαμε σε ένα τραπέζι δεξιά της πίστας.Ο χώρος δεν άλλαξε απ’την τελευταία επίσκεψή μου πριν από δύο χρόνια κι ο κόσμος ήταν ήδη αρκετός.Κυρίως όμως, νεανικές παρέες, μεταλυκειακής ηλικίας.Αλλά, απ’ όσα διαπίστωσα κατά τη διάρκεια της βραδυάς, κατά πάσα πιθανότητα, δεν ήξεραν, τί είναι στριπτιζάδικο κι είπαν να το διαπιστώσουν παρέα με τις φίλες τους, αφού είχαν προσκλήσεις εισόδου.Δεν είμαι κατά της παρουσίας γυναικών σε στριπ-κλαμπ.Ίσα-ίσα μου αρέσει.Αλλά, το να βλέπεις κοριτσάκια να κάνουν καμάκι στον ωραίο της απέναντι παρέας, μέσα σε στριπτιζάδικο είναι «κάπως».Άσε που μια παρέα δίπλα μας έκανε τόση φασαρία και συμπεριφερόταν, σα να έβλεπαν πρώτη φορά γυμνή γυναίκα.Τέλος πάντων.
Όσον αφορά τις κοπέλες, που νομίζω, ότι ενδιαφέρει όλους.Ειλικρινά, είχα πάει προκατειλημμένος.Κι ευτυχώς διαψεύστηκα.Τί θέλω να πω.Οι κοπέλες ήταν πολύ πιο όμορφες απ’ όσα είχα ακούσει.Δεν ήταν βέβαια τόσο ωραίες, όπως στο Κίνκυ ή στο Αλκατράζ, αλλά προσωπικά σε γενικές γραμμές μου άρεσαν.Βέβαια, τη βραδυά που είμασταν δεν ήταν τόσο ορεξάτες κι ο τρόπος που με προσέγγισαν 2-3 ήταν λίγο άτεχνος, αφού κατευθείαν ζητούσαν ποτό ή χορό.Αλλά, μάλλον είχαν επηρεαστεί απ’το κλίμα της βραδυάς.Όπως κι οι χοροί στην πίστα ήταν αδιάφοροι και χωρίς τα κορίτσια να αφαιρούν και το στριγκ τους.Εξαίρεση σε αυτό, όσων αφορά την ποιότητα του χορού, ήταν η Βερόνικα, της οποίας ο χορός ήταν άκρως αισθησιακός κι ερεθιστικός.Κι η Ναταλί, η οποία βγήκε στην πίστα με ένα μαύρο μισάνοιχτο πουκάμισο, το οποίο αποκάλυπτε κάποιες στιγμές το όμορφο στήθος της.
Οι κοπέλες που ήταν παρούσες τη συγκεκριμένη βραδυά :
- Βερόνικα, ψηλή, ξανθιά με μακριά μαλλιά, ωραίο κώλο και μικρό, 2άρι, φυσικό στήθος.Η πιο όμορφη του μαγαζιού.Αλλά, δυστυχώς ήταν ρεζερβέ για πάρα πολύ ώρα.
- Αλέσια, κατά τη γνώμη η 2η ομορφότερη.Καστανή με μαλλιά ως τους ώμους, πολύ ωραίο σώμα και 2,5άρια φυσικά βυζιά, όπως μπόρεσα να δω, όταν ανέβηκε στην πίστα.
- Ναταλί, αδύνατη με μακριά μαύρα μαλλιά και σφιχτό κωλαράκι.Ο χορός της στην πίστα, με το μισάνοιχτο πουκάμισο μου άρεσε πάρα πολύ.
- Μελίσσα, ξανθιά αδύνατη, με πίρσιγκ στη δεξιά ρόγα.
- Άντζυ, μια γλυκιά κοπέλα απ’την Πολωνία με μικρό στήθος και πολύ ωραίο κωλαράκι.Τα δύο μέλη της παρέας που πήραν χορό μαζί της, έμειναν ευχαριστημένα.
- Κι Έμμα, Αριάννα, Ηλέκτρα, Άννα και 3-4 ακόμη.
Προσωπικά, πηγαίνω σε στριπ με την παρέα μου, με χαλαρή διάθεση και για να κάνω χαβαλέ.Οπότε, πιστεύω, ότι αν έχεις καλή παρέα, θα περάσεις καλά.Έτσι πέρασα κι εγώ.Αρκετά καλά, χωρίς βέβαια να ενθουσιαστώ.Σίγουρα, ο χώρος χρειάζεται κάποια ανακαίνιση, για να τραβήξει και περισσότερο κόσμο, καθώς τα περισσότερα μαγαζιά αυτού του είδους το έχουν κάνει ήδη.Η βαθμολογία για τους χορούς των κοριτσιών στο πριβέ είναι ενδεικτικός αφού δεν πήρα.Τα ποτά που ήπια ήταν μπύρες.Και σίγουρα, πολύ θετικό το γεγονός, ότι η μουσική δεν ήταν πολύ δυνατά και δε μας κούφανε.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 28, 2013
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού