Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10 0.5
Ωραίο Μαγαζί
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Η συνάντηση έλαβε χώρα, κοντά στην αναγραφόμενη ημερομηνία. Τρεις κοπέλες διαθέσιμες+της κυρίας που με υποδέχτηκε. Χώρος ωραίος, καθαρός φιλόξενος με ωραίο χαμηλό φωτισμό. Κατά την υποδοχή με ρώτησαν αν ήθελα να πιω κάτι και μου περιέγραψαν προγράμματα και τιμές. Επέλεξα το φουλ (1:30) με νούρου, που δεν είχα δοκιμάσει. Οι κοπέλες ήταν μια ανατολίτισσα ψηλομπαμπάτσικη, η Σόνια-ανατολικού μπλοκ και άλλη μια ξανθιά, συγχωρέστε με δε συγκράτησα τα ονόματα των άλλων δύο. Η Σόνια στο νούρου είναι αρχάρια, προς τιμήν της μου το είπε κι επειδή κι εγώ δεν έχω ξανακάνει, μπορώ να σας πω ότι μου έδωσε ένα body to body, αρκετά αισθησιακό με αγγίγματα και πιέσεις, που σε τελική ανάλυση, εμένα τουλάχιστον μ' έφτοιαξαν. Πασάλιμα με τη γλύτσα σε πλάτη-στήθος και κατλαληξη σε φραπεδιά, που έγινε 69 και τελείωσε μ' ένα normal cow, σύντομο γιατί είχα γίνει σκύλος. Γενικά θετικές εντυπώσεις, η μόνη παρατήρηση που θα έκανα ίσως, είναι ότι βρήκα λίγο ασύνδετο το πέρασμα από το μασάζ, στο sex. Αυτά τα ολίγα...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 07, 2018
Κόστος €
120
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού