Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 28 10 0.5
0K1A4155
Call Girls 28 May, 2015 7434
Μπιάνκα, ξανά και ξανά!!
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Χθεσινή συνάντηση ώρα 15:40 ακριβώς!
Αυτό το υπέροχο πλάσμα, ποτέ δεν θα το χορτάσω.... Θα την επιλέγω ξανά και ξανά. Σήμερα καταγάμησα και την υπέροχη, σφιχτή πίσω τρυπούλα της. Χάρμα οφθαλμών το κορμί της και τα καπούλια της ιδιαιτέρως.
Άριστη συνεννόηση με agn και είσοδος του αέρινου κοριτσιού στο δωμάτιο. Ψιλή -και χωρίς τα 15ποντα- λεπτή, λυγερόκορμη, ομορφούλικη φάτσα και χαμόγελο -ως τ'αυτιά....!!
Χωρίς χρονοτριβές, αρχισαν ...τα όργανα. Φιλιά γλυκά απίθανα. Δαχτύλιασμα σε μουνί-κώλο, και έδειξε να την αρέσει. Της τον έχωσα με καπότα κι έχυσα σύντομα, στο καφτό μουνάκι της. Ντουζάκι, τσιγαράκι, καφεδάκι και κουβεντούλα. Το κορίτσι είναι μες τη χαρά πάντα. Την είπα για κώλο και αμέσως ξαναπήγε στο μπάνιο να βάλει τα απαραίτητα gel. Akoλούθησε τσιμπούκι σεμιναριακό, με γλειψορούφηγμα αρχιδιών(ε) φτυσίματα, χτύπημα στη γλώσσα, πουτσοσκάμπιλα, dt και παρολίγο κατάθεση. Την απώθησα μαλακά από το θεριεμένο καυλί μου και τη γλειφομούνιασα... Πέρασα δάχτυλο στη σουφρα και ...ρίγησε! Με είπε πως πριν λίγες μέρες ΄δίνει κώλο, και να κάνω σιγά. Πράγματι, το κωλί της είναι φρέσκο κι αδούλευτο, γι αυτό σφιχτό. Πολύ σφιχτό όμως. Πήρε βολική και για τους δυό μας στάση, και με πολύ δυσκολία μπήκα μέσα. Αργές ρηχές διεισδύσεις για κάνα 10λεπτο. Με έφτιαχναν και τα αληθοφανή καυλοβογγητά της, αλλά και η στενότητα σε συνδυασμό με τη μεγάλη θερμ'οτητα της τρύπας... Ένοιωσα ...πασάς και τιμωρός (χαχαχ,,, τρομάρα μου) άτακτων πορνιδίων. Βεβαια η Μπιάνκα, εκτός από πόρνη, δεν είναι άτακτη. Το αντίθετο! Αγαπημένη πουτανίτσα είναι!
Ο πούτσος μου πήρε ....φωτιά στις γρήγορες και βαθιές διεισδύσεις που αμειωτα ακολούθησαν τις αρχικές. Η Bianca σχεδόν φώναζε τώρα κι ο ιδρώτας μου έπεφτε πάνω της. Μουγγρίζωντας από έντονη κάβλά, βγήκα πέταξα την πεντακάθαρη καπότα και τα χύσια μου έφτασαν στους ώμους της. Γύρισε χαμογελαστή και "λαμπικάρησε" το μπούτσο μου με τη γλώσσα της.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 20, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Εξτρά €
30 κώλος
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα καταπίνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
YA
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 April, 2016
Ά να χαθείς μας καύλωσες πρωινίατικα
G
giannis_1978
18 April, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχα...
:)
Y
Yiannis.Q
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: