Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 28 10 0.5
0K1A4155
Call Girls 28 May, 2015 7434
Επετειακή συνάντηση.
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Συνολική -και επετειακή- αξιολόγηση της Μπιάνκα. Ύστερα από ένα χρόνο συνευρέσεων, καταθέτω την σταθερά υψηλή ποιότητα και στις 50 περίπου, συναντήσεις μαζί της. Το κορίτσι είναι γλυκό, ευγενικό, πανέμορφο, πεντακάθαρο, πρόσχαρο και αξιογαμεύσιμο. Το καλύτερο call-girl της μακρόχρονης εμπειρίας μου. Αυτός είναι και ο λόγος των πολλαπλών συνευρέσεων.
Τελευταία συνάντηση αρχές '17. Πρώτη αρχές '16. Με την άφιξή της, άρχισε .....κρεσέντο ηδονής!! Φιλιά γλυκά, βαθιά υγρά μεθυστικά... Ταυτόχρονα, αφαίρεση ρούχων και γλειφορουφήγματα -εκατέρωθεν- στο αποκαλυπτόμενο μέρος του κορμιού..... Αν υπάρχει γυναίκα "να τη πιείς στο ποτήρι" αυτή είναι η Bianca. Γεύτηκα τους ζωμούς του καυτού μουνιού της, σε ένα μαρτυρικό γλειφομούνιασμα με αρκετό δαχτύλιασμα. Οι καβλοκραυγές και το τρεμούλιασμά της, αληθέστατα.... Κατόπιν, έγλειφε μαεστρικά κι επίμονα τη γεννετήσια περιοχή μου.... μια εξαφάνιζε τον πούτσο, μια ταρχίδια, μια πουτσοσκαμπιλιαζόταν και τανάπαλιν... Ο αυξανόμενος ρυθμός (κρεσέντο) έφτασε στο ζενίθ!!!! Έχυσα ορμητικά κραυγάζοντας στο στόμα της και τά φτυσε στο μπάνιο. Βρήκα τις ανάσες μου και κάναμε μαζί ντουζάκι στη μπανιέρα.
Υστερα από κουβεντούλα με καφέ και πολύ χαβαλέ, άρχισε να με γλείφει πατόκορφα... ξανακαύλωσα και με καβάλησε. Επίμονα και ρυθμικά, λικνιζόταν, γυρνούσε ανάποδα, μπρος-πίσω, πάνω μου ....ακούραστη! Με οποιαδήποτε άλλη δεν τελειώνω 2η φορά σε αυτό το χρονικό πλαίσιο. Έκανε (κάνει) η Μπιάνκα, το παραπάνω... την υπέρβαση! Στη λήξη του 90λεπτου επετεύχθη το γκολ, ύστερα από δυνατό κάρφωμα στα 4....
Μπιάνκα : η ιέρεια του Έρωτα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 09, 2017
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Οι ακρογιαλιές του Ομήρου
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
180
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
50...φεύγα
Y
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 January, 2017
H bianca είναι εγγύηση,κορμάρα, γλωσσόφιλα φουλ και πεντακάθαρη.
S
spylick
12 January, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι είναι, φίλε.
Το γράφω και στην αξιολόγηση : .
Y
Yiannis.Q
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: