Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10 0.5
Call Girls 06 March, 2017 11534
Ήθελε τα σκαμπιλάκια της
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Την κοπέλα την πήρα πριν ενάμιση μήνα περίπου και κάτι. Είναι από την Νιγηρία. Όμορφη κοπέλα, εύχαρη, με κολάρα και πολύ καθαρή. Στήθος σχετικά μικρό αλλά σφιχτό. Και το κορμί της σφιχτό. Ήμουν από τους πρώτους πελάτες της, (όπως μου είπε αργότερα).

Για συνάντηση στο Exis πλατεία Αμερικής χρεώνει 80, για άλλο ξενοδοχείο + το ταξί της. Την πήρα εγώ στο γνωστό ξενοδοχείο πίσω από το Ωνάσσειο, οπότε σύνολο 100. Για μία ώρα όσες καταθέσεις κάνεις. Ήρθε με 30 λεπτά καθυστέρηση, οπότε με του μπήκε της έριξα ένα σκαμπίλι στον ποπό για τιμωρία, που δέχτηκε αδιαμαρτύρητα. Ήταν ντυμένη με το μινάκι της, και μοσχοβολούσε αρώματα. Ξεκίνησε με ένα lapdance ενώ είμαστε και οι δύο γυμνοί στο κρεβάτι. Κουνιόταν τόσο έντονα που παραλίγο να μπω μέσα της ξεσκούφωτος. Σταματήσαμε και οι δύο στο τσακ. Μετά σκούφο κι ανέβηκε πάνω μου χοροπηδώντας σαν άγριο μαύρο άτι. Ξανά σκαμπιλάκια στον ποπό της (επειδή άργησε να έρθει). Μετά από λίγο την στήνω στα 4 με θέα την θεϊκή της κολάρα. (Δεν την δίνει με τίποτα) Αρχίζω σπρώξιμο σε υψηλές ταχύτητες που δέχτηκε αδιαμαρτύρητα αλλά με ψεύτικα βογγητά. Κάθε λίγο και λιγάκι της έριχνα σκαμπιλάκια στον ποπό επειδή άργησε. Από τα καλύτερα doggy που έχω κάνει. Δυστυχώς δεν είχα χρόνο για δεύτερο γύρω και έπρεπε να φύγω (κοπάνα από το γραφείο). Μου είπε "Τι δεν θα κάνουμε άλλο?". Τα λεφτά τα ζήτησε στο τέλος. Ενώ με έβαλε να την βγάλω και φωτογραφίες με το κινητό της, τις οποίες αργότερα ανέβασε στα διάφορα προφίλ της. (πιο αματούρι δεν γίνεται). Ενώ στο τέλος με ρώτησε "Θα φύγουμε μαζί ή να φύγουμε χώρια?" Ε, με την ερώτηση αυτή ήθελε ένα σκαμπίλι στον ποπό. Γενικά έμεινα ευχαριστημένος, καθώς είμαι λάτρης της "σοκολάτας". (Σοκολάτα γάλακτος, όχι dark με 75% κακάο). Αλλά 100 ευρώπουλα με πίπα σκουφάτη, χωρίς φιλιά χωρίς κόλο δεν θα της ξαναδώσω. Για μια φορά καλή ήταν.

Φεύγοντας της έδωσα και 5-6 σκαμπιλάκια στον ποπό επειδή άργησε!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 20, 2017
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού