Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 26 10 0.5
Studio 30 November, 2020 7676
Βαρβάρα : Σίγουρη μεταμεσονύχτια επιλογή
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Συνάντηση με παρέα συναγωνιστών για μπυρίτσες και το θέμα της συζήτησης γνωστό. Όπως επίσης και η κατάληξη: Τσάρκα
Αφού περπατήσαμε την οδό Φυλής, συνέχεια στο Γκάζι, για να καταλήξουμε στον Νέο Κόσμο.
Λογικό ήταν με τόσα κορίτσια που είχαμε δει, οι διαθέσεις μου να έχουν χτυπήσει κόκκινο.
Με τις μπύρες όμως που είχαν προηγηθεί, δεν ήθελα να ρισκάρω με κάτι καινούργιο, και έτσι η Βαρβάρα που συνάντησα στο studio Orchidea ήταν η ιδανική επιλογή.
Έχουμε πλέον γνωριστεί, και έτσι στο άκουσμα του ονόματος της από την ευγενέστατη υπηρεσία πέρασα στο δωμάτιο «αβλεπί».

Γνωστή στους περισσότερους. Ώριμη γυναίκα με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, λίγο πάνω από την μέση. Ψηλή, με σώμα με σωστές αναλογίες και τις απαραίτητες καμπύλες.
Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο κρατώντας ένα μπουκαλάκι baby oil.
Πλέον είναι must το μασάζ πριν το κυρίως πιάτο. Το κατέχει πολύ καλά και με χαλάρωσε αρκετά με κινήσεις που μόνο επαγγελματίας μασέζ θα έκανε.. Αρκετή ώρα καταναλώσαμε ετσι, μιας και λόγω του εργάσιμου της ημέρας και της περασμένης ώρας, δεν υπήρχε ψυχή τόσο στο studio, όσο και στους γύρω δρόμους.

Στα προκαταρκτικά η Βαρβάρα έχει καταφέρει και έχει βρει κάποια σημεία στο σώμα μου, που ούτε και εγώ ήξερα ότι με ερεθίζουν τόσο. Έτσι εκτός από τα «πατροπαράδοτα» φιλιά και γλειψίματα στον λαιμό, τα στηθος και το σώμα μου, εστίασε στην περιοχή γύρω από τα γόνατα, οπου με υψηλής τεχνικής χάδια και ελαφρά γρατζουνίσματα με ερέθισε αρκετά.
Ανέλαβα τα ηνία και με την σειρά μου την περιποιήθηκα ανάλογα. Δεκτική και με μεγάλη ανταπόκριση στις δικές «φιλοφρονήσεις» με αναστεναγμούς, βογκητά, σφιχτές αγκαλίές. Το στοματικό της, όπως όλες τις προηγούμενες φορές που την έχω συναντήσει υψηλού επιπεδου. Παιχνίδια με την γλώσσα στον κορμό, καραμέλωμα στα @@κια, αισθησιακά ρουφήγματα.

Το υψηλής ποιότητας sex που ακολούθησε ήταν η αναμενόμενη συνέχεια. Αρχή με ιεραποστολικό, με άριστη συμμετοχή Συνέχεια με στάση του λωτού για να έλθει το τέλος με την Βαρβάρα να δίνει το ρυθμό σε ένα ξέφρενο cow girl.

Αυτό που μου αρέσει είναι ότι και μετά το τέλος, κάθεται δίπλα μου και όσο μιλάμε, δεν περιορίζεται στην κουβέντα , αλλά δεν σταματάει να με χάιδευε, να με γαργαλάει και πολλές φορές να καταφέρνει να με ερεθίζει και πάλι. (Ευτυχώς έχω αυτοσυγκράτηση).
Έτσι λοιπόν μιλήσαμε αρκετή ώρα μετά το τέλος για το καλοκαίρι, τις διακοπές, την ζωή της στην Ελλάδα, μέχρι την στιγμή που με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα με αποχαιρέτησε.
Φεύγοντας η υπηρεσία με συνόδευσε μέχρι την έξοδο, μου άνοιξε ευγενικά την πόρτα και με καληνύχτισε. Πραγματικά παράδειγμα προς μίμηση για κάποιες άλλες συναδέλφους της.

Η Βαρβάρα. είναι μια γυναίκα που τιμάει την δουλειά της, την οποία κάνει πολύ καλά. Έμπειρη, ικανή, πρόθυμη, δεκτική την θεωρώ μια από τις καλύτερες επιλογές Σε όσους αρέσει η εμφάνιση τους, και αποφασίσουν το πέρασμα στο δωμάτιο, πιστεύω πως θα περάσουν καλά.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Βαρβάρα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
Ημερομηνία
June 21, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 2

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού