Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 26 10 0.5
Studio 30 November, 2020 7757
Αλίνα - Η τέχνη να είσαι γυναίκα......
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Η Αλινα είναι πιστεύω ένα από τα πιο γνωστά στουντιοκόριτσα και μια από τις σιγουρότερες επιλογές. Έτσι λοιπόν στο τέλος μιας κουραστικής μέρας, και με το κρύο έξω να ξυρίζει, δεν ήταν δύσκολη η απόφαση να περάσω στα ενδότερα, μιας και την συνάντησα στο εν λόγω studio….

Μετά από σχετικό χρόνο αναμονής έφτασε στο δωμάτιο, κεφάτη και sexy όπως πάντα.
Το ροζ διάφανο κομπινεζόν που φορούσε το όποιο συνδυαζόταν και με το ανάλογο εσώρουχο, ήταν χάρμα οφθαλμών.
Μετά από τόσες φόρες που έχουμε συναντηθεί, είναι φυσικό να υπάρχει μεγάλη οικειότητα μεταξύ μας, και έτσι σήμερα το σκηνικό που διαδραματίστηκε δεν περιγράφεται εύκολα. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξανασυναντήσει.
Προκαταρκτικά και συμμετοχή για Oscar, Αγκαλιές , φιλιά, αναστεναγμοί βογκητά, λογάκια. Δεν σταματήσαμε να περνάει ο ένας το σώμα του άλλου με την γλώσσα, σε ένα ατελείωτο ερωτικό παιχνίδι.
Μοναδικό στοματικό με άψογη χρήση της γλώσσας, χωρίς καθόλου χέρια, εναλλαγές, του «μικρού Cheyenne» και της «ακολουθίας του» με μοναδική τεχνική και για αρκετή ώρα.
Πάρα πολλες στάσεις στο sex, επάνω, πλάγια, ιεραποστολικά, reverse cow girl.
Σε αυτή την στάση έδωσε πολύ έντονο ρυθμό και σε κάποια στιγμή το «πουλάκι βγήκε από την φωλίτσα» , και δεν ξαναμπήκε ποτέ. Το άρπαξε και με τέλειο στοματικό ήρθε το τέλος.
Κουβέντα για αρκετή ώρα, σε πολύ φιλικό κλίμα με χιούμορ και γέλια.

Ήταν η καλύτερη μου φορά με την Αλίνα. Σήμερα έδωσε ρεσιτάλ και έφυγα με κομμένα πόδια. Για μένα είναι η κορυφαία επιλογή αυτή την στιγμή.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλίνα , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Ημερομηνία
December 10, 2010
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού