Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 26 10 0.5
Studio 30 November, 2020 7668
Solarium, Ψωλαριουμ...
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Οι καιροι ειναι δυσκολοι για νεες εξορμησεις, ας ωψεται η κριση, τα μετρα κτλ. οποτε τι πιο σιγουρο απο τα δοκιμασμενα στανταρακια. Στις πρωτες θεσεις φυσικα βρισκεται η Αλινα για την υψηλου επιπεδου συμμετοχη, την φιλικη ατμοσφαιρα που δημιουργει και επισης για μενα για το απιστευτο χιομορ που διαθετει. Το πιο σημαντικο ολων, η ανεβαστικη διαθεση που εχει και σε παρασερνει...


Απογευματινη εξορμηση λοιπον και υποδοχη απο την ευγενεστατη υπηρεσια. Τα δωματια γεματα και ετσι αναμονη μεχρι να βγει στο σαλονι. Καποια στιγμη ερχεται με σκερτσο και ναζι, απλωνει το χερι, μου χαμογελαει και με χαιρεταει. Φιλοφρονησεις και φευγει για λιγο. Δεν χρειαστηκε να το σκεφτω πανω απο δευτερολεπτο. Παραβολο απλο και περασμα στο δωματιο του ερωτα. Οσο περιμενα σκεφτομουν αυτο το see-through μαυρο κορμακι που φορουσε. Δεν αφηνε και πολλα περιθωρια στην φαντασια. Καθως τα σκεφτομουν ολα αυτα ανοιξε η πορτα και μπηκε. Το πρωτο πραγμα που παρατηρησα ηταν το χαμογελο της και τα μακρια μαλλια της τα οποια πλαισιωναν πολυ ωραια το προσωπο της. Για τα υπολοιπα θα υπηρχε χρονος. Αρχιζει να γδυνεται και παρατηρω οτι οι βυζαρες της ειναι καπως κοκκινες. Το ιδιο και το υπολοιπο δερμα στην κοιλια, στον κωλο και λιγο στα ποδια. Ειχε παει solarium και ειχε καει απο οτι μου ειπε. Σειρα μου να διορθωσω την κατασταση, με φιλακια στην πλατη της στον κωλο της και στους μηρους της. Γλυψιμο απαλο στα μπουτια της, στην κοιλια της και απαλα στις ρωγες της και χουφτωμα μαλακο στο στηθος της. Σειρα της να παιξει με το οργανο μου. Λαδακι στο κεφαλακι και υπεροχο hand job. Ειναι βιρτουζα σε αυτο και ξερει πως να με κανει να τιναζομαι. Παιξιμο με τα ποδια και τις πατουσες της. Εξαιρετικη με ειχε ανεβασει και αλλο. Εβλεπα το ανοιχτο νινακι της καθως ανεβοκατεβαιναν τα ποδια της, με τα δαχτυλα της να με σφιγγουν. Αντικρυστα την κοιταγα μαγεμενος. Στη συνεχεια περασμα προφυλακτικου για ξεκινημα ονειρικης πιπας. Μου τον ειχε καταβροχθισει, με την γλωσσα της να δουλευει κυκλικα. Καραμελλωμα γυρω-γυρω στις μπαλλες και στον κορμο. Ξεκινημα για διεισδυση με πισωκολλητο και με ωραιο ρυθμο. Ταυτοχρονα απαλα φιλακια στην πλατη της. Κλεισιμο των ποδιων της για να γινει η επαφη πιο στενη. Γυρισμα μπροστα, φιλακια στο λαιμο της και δυναμωμα της εντασης. Τελευταια στιγμη βγαζω το προφυλακτικο για τελειωμα στο στηθος της. Ετριψε τα βυζια της με το σπερμα μου. Μαλλον θα εκανε καλο στο καψιμο γιατι ειδα μια ματια ικανοποιησης στο βλεμμα της...


Βιρτουοζα η Αλινα, ευρηματικη, παντα βρισκει κατι καινουργιο στο σεξ για να σε ξεσηκωνει. Για μενα απλα κορυφαια οσον αφορα τις υπηρεσιες αλλα και σε εμφανιση milf που δεν περναει απαρατηρητο. Το σημαντικο, ξερει ακριβως τι πρεπει να κανει για να ικανοποιησει εναν αντρα. Τελεια για ακομα μια φορα...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αλινα
Κοπέλες διαθέσιμες
Αλινα
Ημερομηνία
March 22, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού