Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 26 10 0.5
Studio 30 November, 2020 7676
Βαλερια: Που ηταν κρυμμενο αυτο το μωρο?
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Η νεα Βαλερια απο τη Ρωσια μπορω να πω οτι ειναι μια πολλα υποσχομενη κοπελλα στο χωρο. Ηδη ειμαι κατενθουσιασμενος και δεν περιμενα οτι θα ηταν τοσο καλη. Πρωτα-πρωτα να πω οτι οι φωτογραφιες την αδικουν διοτι ειναι φανερα αδυνατισμενη και απο κοντα φαινεται οντως εντυπωσιακη. Ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη...


Μεταμεσονυχτια επισκεψη, υποδοχη απο την ευγενικη υπηρεσια η οποια ειναι παντα πολυ φιλικη και καθολου πιεστικη. Αναμονη για λιγο στο σαλονι μιας και προηγουνταν αλλος συναγωνιστης. Καταφθανει μετα απο λιγο και αντικρυζω ενα μωρο 21 Μαιων, ξανθο με πρασινα ματια, ωραιες καμπυλες, υπεροχη κορμοστασια πλαισιωμενη με ενα φορεματακι μαυρο αλλα ανοιχτο απο παντου, ουσιαστικα καποιες λωριδες υφασματος καλυπταν το κορμι της. Οι γοβες τις εδιναν αερα ντιβας αν και το 1.70 υψος που εχει την εκανε ετσι και αλλιως αξιοπροσεκτη. Στηνεται σε μια ομορφη ποζα στο σαλονι μου χαμογελαει, με χαιρεταει και μετα απομακρυνεται. Η αποφαση μου ηδη ειχε παρθει. Κατι σαν κοριτσι της διπλανης πορτας με ομορφο μουτρακι και λυγερο κορμι που θα ηθελες πολυ να γνωρισεις απο κοντα, τωρα η φαντασιωση μπορουσε να γινει πραγματικοτητα. Φυσικα δεν θα αφηνα απραγματοποιητη αυτη την επιθυμια μου...


Περασμα στο δωματιο το οποιο ειναι εξοπλισμενο με ντουζιερα, πετσετα σφραγισμενη, χαρτια και μωρομαντηλα. Ερχεται μετα απο λιγο χαμογελωντας. Εχω την εντυπωση οτι ειναι νεα στον χωρο, αυτο φανηκε καλο στην συνεχεια ομως. Γδυνεται και αντικρυζω τα ομορφα βυζακια της, τα υπεροχα χερια και δαχτυλα της με βαμμενα κοκκινα νυχια, τη γλυκεια φατσουλα της αν και ηταν λιγο σοβαρη και σφιγμενη. Ομορφο γυναικειο κορμι, υπεροχα ποδια, κωλος, πλατουλα και πανεμορφος λαιμος για πολλα φιλακια και ρουφηγματα. Το ασπρο δερμα της με ειχε συναρπασει. Μονη παραφωνια η γεματη κοιλιτσα της κατι που ομως εμενα με αφησε αδιαφορο. Αρχιζει τα φιλακια στο στηθος μου στην κοιλια μου και περασμα με την γλωσσα της μεχρι και το λαιμο μου. Ανταπεδιδα και εγω οπου μπορουσα στο δικο της λαιμο στο στηθος της και την χαιδευα οπου μπορουσα. Η γλωσσα της με ειχε ξεσηκωσει καθως ταυτοχρονα επαιζε μαλακα το οργανο μου. Κατεβαινε ολο και πιο κατω με ρουφηγματα, γλυψειματα μεχρι να φτασει στον κορμο του πεους τον οποιο πηγαινε με την γλωσσα της πανω κατω. Μου ειχε χουφτωσει τα μπαλλακια και τα εγλυφε και τα ρουφαγε με το στομα της. Κυκλικο γλυψιμο με την γλωσσα της σε αυτα, περασμα προφυλακτικου και βαθια, αισθησιακη και υγρη πιπα. Μια καραμελλωμα, μια ρουφηγμα δεν αφηνε τιποτα ελευθερο στην ευαισθητη περιοχη. Καθως με πιπωνε ακουγοντουσαν αναστεναγμοι και βογγητα ικανοποιησης απο το στομα της. Υστερα αφου με ειχε τρελλανει την εβαλα κατω για ενα υψηλου επιπεδου ιεραποστολικο. Ενα τετοιο μωρο ηθελα να το κοιταω στα ματια. Η επαφη πολυ γλυκεια και γλιστερη. Εβγαζε βογγητα, σιγανα στην αρχη στη πορεια αρχισε να φωναζει. Εκει αρχισε το σοου! Φιλακια στο λαιμο της, με ειχε αγκαλιασει με τα χερια της τα χειλη μας ηταν σχεδον ενωμενα. Με φιλησε με πολυ παθος χαιδευοντας μου τα μαλλια, δεν με αφηνε. Μολις αφηνα το στομα της φωναζε, ηταν πολυ καυλα οι γκριματσες της, πονου, ηδονης με τραβαγε ηθελε πιο αμεση την επαφη, με ειχε ρουφηξει. Το ωραιο ηταν οτι αυτο το GFE style της εβγαινε αυθορμητα και ηταν κατι πρωτογνωρο. Ειχα χασει την μπαλα με την παρορμητικοτητα της και ετσι με τελειωσε σχετικα γρηγορα. Με κρατησε μεσα της και με κοιτουσε μεχρι να ρουφηξει και τον τελευταιο μου σπασμο. Το βλεμμα της απλανες, εκλεινε τα ματια μονο για να με φιλισει και παλι. Ειδα μια αισθηση ικανοποιησης αλλα και δυσαρεσκειας που δεν μπορεσα να κρατησω λιγο ακομα. Μειναμε αγκαλιασμενοι. Συνεχισε να με φιλαει καθως μιλαγαμε. Εμεινε αρκετη ωρα και καποια στιγμη αποχωρησε.


Τετοια αμεσοτητα και τοσο καλη πρωτη συνευρεση εχει πολυ καιρο να μου συμβει. Εφυγα παραπατωντας! Η δε Βαλερια ειναι ενα παραξενο κοριτσι με ζωντανη τη φλογα του παθους μεσα της. Δεν πολυκαταλαβαινει τα ελληνικα αλλα καταλαβαινει την γλωσσα του ερωτα. Τη στιγμη της πραξης μεταμορφωνεται σε καυλωτικο νυμφιδιο που της αρεσει να πηδιεται με ολο της το ειναι. Για μενα αυτο που εζησα ηταν εμπειρια... Ημουν επιφυλακτικος μηπως τα πραγματα δεν πανε καλα αλλα διαψευστηκα πληρως. Με κερδισε στον αγωνα του ερωτα με γκολ απο τα αποδυτηρια.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Βαλερια
Κοπέλες διαθέσιμες
Βαλερια
Ημερομηνία
March 25, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού