Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 26 10 0.5
Studio 30 November, 2020 7756
Σάσα - Τέρμα τα πειράματα......
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Τον τελευταίο καιρό «πειραματίστηκα» άλλοτε με επιτυχία και άλλοτε όχι, με κορίτσια με τα οποία «συναντήθηκα» για πρώτη φορά. Σήμερα ήθελα κάτι το σίγουρο.

Η Σάσα ήταν η ιδανική επιλογή.

Είναι μια έμπειρη γυναίκα, ψηλή, με ίσια μαύρα μακριά μαλλιά. Ωραίο πρόσωπο (για τα γούστα μου τουλάχιστον), πλούσιο φυσικό στήθος, ωραίες καμπύλες στην περιφέρεια.
Γελαστή και ομιλητική όπως πάντα μπήκε στο δωμάτιο. Μιλήσαμε λίγο.

Τα προκαταρκτικά της καλά με φιλάκια και γλειψίματα στο στήθος μου, τον λαιμό, τα αυτιά, την κοιλία και τους μηρούς μου. Δεκτική και σε ανάλογες περιπτύξεις από πλευράς μου.
Καραμέλωμα στα @@κια για αρκετή ώρα και με καλή τεχνική. Εξίσου καλό και το στοματικό της. Χωρίς χέρια, με καλή χρήση της γλώσσας,
Ήρθε επάνω μου για έναρξη του sex. Καλή συμμέτοχη με αναστεναγμούς και βογγητά, η οποια αυξήθηκε αρκετα στην στάση του λωτού που ακολούθησε.
Το ιεραποστολικό ήταν η καλύτερη στάση που κάναμε, μιας οι εκφράσεις της και η συμμετοχή της είχαν φτάσει στο ζενίθ. Cow girl για την συνέχεια και τέλος με τη Σάσα στα τέσσερα.

Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε αρκετή ώρα για διάφορα θέματα. Έχω καταλάβει πως είναι από τα κορίτσια που της αρέσει η κουβέντα, και έτσι περάσαμε κάποια λεπτά παρέα μιλώντας σε ιδιαιτέρα ευχάριστο κλίμα. Σταυρωτό φιλάκι για καληνύχτα και αποχώρηση.

Μια αξιόπιστη επιλογή η Σάσα. Έμπειρη γυναίκα, εμφανίσιμη, γελαστή, με καλές υπηρεσίες και καλή συμμετοχή. Τιμάει τα χρήματα που παίρνει. Δύσκολο να μην μείνεις ευχαριστημένος. Τι άλλο θα πρέπει να ζητήσει κάποιος ?

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σάσα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σάσα
Ημερομηνία
January 23, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 2

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού