Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 26 10 0.5
Studio 30 November, 2020 7759
Αλίνα – Πρόλαβα…..
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Μεταμεσονύχτια επίσκεψη στην Αλίνα μιας και αρκετό διάστημα είχε περάσει από την τελευταία μας συνάντηση.
Χρειάστηκε να περιμένω αρκετα στο σαλόνι μιας και όταν μπήκα ήταν στο δωμάτιο με άλλο συναγωνιστή.
Ευτυχώς ο μόνιμος συνοδοιπόρος μου τον τελευταίο καιρό SPEED μου έκανε παρέα, χαζεύοντας στο DVD την ταινία της Τζούλιας με τους 2 μαύρους.
Ήρθε στο σαλόνι γελαστή όπως πάντα,, χαιρετηθήκαμε και πέρασα στο δωμάτιο.

Δεν άργησε να έλθει. Μιλήσαμε στην αρχή, σε πολύ φιλικό κλίμα, και σιγά σιγά τα πρώτα χάδια ξεκίνησαν για την έναρξη της συνεδρίας μας.
Δεν θα κουράσω με πολλά λόγια, μιας και έχω αναφερθεί επανειλημμένα στην παρουσία της Αλίνας στο δωμάτιο.
Μοναδικά πρoκαταρκτικά με γλειψίματα σε όλο το σώμα από τα αυτιά μέχρι τους μοιρούς. Δεκτική και σε δική μου ανάλογη περιποίηση με αναστεναγμούς και εκφράσεις πάθους.. Στοματικό για oscarμε άψογο καραμέλωμα στα @@κια, και εναλλαγές ρουφηγμάτων, γλειψιμάτων και καραμελώματος.
Cow girl για αρχή, συνέχεια με στάση του λωτού και έπειτα παραλλαγές στα όρθια και άλλες διάφορες «ακροβατικές στάσεις» που μόνο όσοι έχουν κάνει sex με την Αλίνα μπορούν να καταλάβουν τι εννοώ, μιας και μου είναι πολύ δύσκολο να τα περιγράψω και θα πρέπει αν γράψω ολόκληρη έκθεση ιδεών για να γίνω κατανοητός.
Stop στο sex και επιστροφή στο κρεβάτι με καινούργια προκαταρκτικά.
Σε απόλυτο κλίμα gfe και σε ιεραποστολικό ήρθε το τέλος.

Κάθισε δίπλα μου ξαπλωμένη και μιλήσαμε για λίγο, για κοινούς γνωστούς, και άλλα θέματα. Με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα με καληνύχτισε, μου ευχήθηκε Καλό Πάσχα και αποχώρησε.

Για τα προσωπικά μου δεδομένα η Αλίνα πιάνει κορυφή. Πηγαίο χιούμορ, διάθεση στα ύψη, τεχνική εξαιρετική. Θα είναι στην Αθήνα μέχρι την Μεγάλη Τεταρτη, οπότε αναχωρεί για την πατρίδα της, μέχρι το τέλος Μαΐου που θα επιστρέψει και πάλι. Για τον λόγο αυτό και ο τίτλος της κριτικής μου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλίνα , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Ημερομηνία
April 15, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού