Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 8 10 0.5
Studio 15 December, 2020 4862
Ένα απόγευμα με την Αφροδίτη.
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Η Αφροδίτη σίγουρα δεν μπορεί να θεωρηθεί καινούργια παρουσία, μιας και είναι αρκετό καιρό στον χώρο. Ίσα ίσα είναι ένα από τα γνωστά και δυνατά ονόματα.
Παρ΄όλα αυτά όμως μια μόνο φορά την είχα συναντήσει και αυτή στο μακρινό σχετικά παρελθόν.

Ξανθή με μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου. Kinky πρόσωπο, με πονηρό βλέμμα, σώμα με σωστές αναλογίες. Φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια. Ντυμένη με ένα κόκκινο see through κορμάκι με στριγκάκι ανάλογου χρώματος.

Στο δωμάτιο το οποίο πέρασα σήμερα δεν έχει κάποια παροχή νερού, σε αντίθεση με αυτό των προηγούμενων επισκέψεων μου στο εν λόγω studio. Έχει εφαρμοστεί η φιλοσοφία του καθρέπτη, δηλαδή ένας τοίχος είναι καλυμμένος με καθρέπτη, έτσι ώστε το δωμάτιο να φαντάζει τεράστιο, ενώ στην πραγματικότητα είναι απλά αξιοπρεπές. Στρογγυλό κρεβάτι με ψηλό κεφαλάρι το οποίο στις άκρες του δημιουργούνται κάτι σαν καθίσματα. Παρακάτω θα καταλάβετε τον λόγο που το αναφέρω.

Μόλις μπήκε στο δωμάτιο, και ενώ την περίμενα ξαπλωμένος στο κρεβάτι, αφού με καλησπέρισε, χαμογελώντας μου είπε επιτακτικά : «Σήκω».
Έτσι στα όρθια ξεκίνησαν τα πρώτα φιλία και γλειψίματα από πλευράς της. Με καλή τεχνική φιλούσε τον λαιμό το στήθος, τα αυτιά μου. Δεν έφερε αντίρηση και στις δικές μου ανάλογες κινήσεις.
Με πήρε στο κρεβάτι και με έβαλε να καθίσω στις άκρες από το κεφαλάρι που σας περιέγραψα παραπάνω. Ήταν κάτι σαν να καθόμουν σε υπερυψωμένη πολυθρόνα και η Αφροδίτη συνέχισε τα προκαταρκτικά στο ίδιο ρυθμό. Γονάτισε και το στοματικό ξεκίνησε.
Βαθύ με φτυσίματα, πέρασμα της γλώσσας από τον κορμό και όλη την γύρω περιοχή με έμφαση στα @@κια..

Στα όρθια ξεκίνησε και το sex, πάντα στο κεφαλάρι του κρεβατιού. Μια πρωτότυπη στάση, την οποία ομολογώ δεν είχα ξανακάνει και δυσκολεύομαι να περιγράψω..
Στην συνέχεια ξαπλώσαμε στο κρεβάτι για ιεραποστολικό, όπου η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή με αναστεναγμούς, βογκητά, φίλια στον λαιμό και τα αυτιά μου.
Συνέχεια με cow girl στην ίδια ένταση και φιλοσοφία για να τελειώσουμε στα τέσσερα.
Πολύ φιλική έκατσε δίπλα μου μιλήσαμε για διάφορα θέματα, μέχρι την στιγμή που έφυγε από το δωμάτιο.

Μια τίμια επιλογή η Αφροδίτη. Έμπειρη με πρωτοβουλίες, εφευρετική θα έλεγα, αλλά και δεκτική ταυτόχρονα στις ορέξεις μου. Σεξουαλική γυναίκα, έχει το στυλ της κοπέλας που βλέπεις στον δρόμο και σου «γεννάει» την επιθυμία για sex.
Θεωρώ ότι μια συνεύρεση μαζί της αξίζει τον κόπο, μιας και τιμάει τα χρήματα που παίρνει και προσπαθεί για την ευχαρίστηση του επισκέπτη της.


Αυτά για την εμπειρία μου με την Αφροδίτη, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Ημερομηνία
June 29, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού