Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10 0.5
Call Girls 09 June, 2017 2270
Komodination!!!!!
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Δεν ήξερα ότι η κοπέλα είναι καταχωρημένη, αλλιώς δεν θα έμπαινα καν στο θέμα της και θα έγραφα απ' ευθείας εδώ. Ημερομηνία ενδεικτική, μιας και δεν θυμάμαι ακριβώς την ημέρα.
Λοιπόν, μιλάμε για μικρή σε ηλικία κοπελάρα, φρέσκια, ψηλή, νταρντάνα με ωραίο πρόσωπο, σωματάρα και γενικά στυλ που βγάζει σεξουαλικότητα. Την βλέπεις και θέλεις να ορμήξεις δηλαδή. Η συμπεριφορά όμως είναι δυστυχώς τελείως μπλαζέ και αντικαβλέ. Ενώ στην αρχή, πριν τον αγώνα μιλούσε με άνεση και ήταν πολλά υποσχόμενη με την όλη στάση της, μόλις ξεκινήσαμε ήταν τελείως στον κόσμο της και αδιάφορη. Και ενώ της είπα τι με πείραξε, δεν έκανε καμία προσπάθεια. Να προβληματιστεί, να σκεφτεί ότι ένας πελάτης δυσαρεστήθηκε. Πήρε τα φράγκα, ντύθηκε και Λούης. Αρπαχτή.
Το έχω ξαναπεί, εμένα με ενδιαφέρει η εκάστοτε κοπέλα να έχει διάθεση και πάθος. Είναι πολύ ξενερωτικό να έχεις απέναντί σου τέτοιον κορίτσαρο και να τρως τέτοιο ξενέρωμα. Αν βαριούνται ή είναι κουρασμένες σωματικά ή ψυχολογικά ας το σταματήσουν το άθλημα. Αυτή η δουλειά δεν είναι κάτι που μπορείς να το κάνεις, αν δεν το γουστάρεις.
Έχω ακούσει καλά λόγια από άλλους συναθλητές που την πήραν. Οκ, το δέχομαι, δεν θέλω να είμαι κακοπροαίρετος. Αλλά εγώ αυτό βίωσα και οφείλω να το καταθέσω.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 01, 2017
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
110
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Με σκούφο
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού