Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 9 10 0.5
Call Girls 26 June, 2013 1198
CINDY και τα μυαλα στα καγγελα
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Απο τα καλυτερα call girls που εχω συναντισει.Θελω να πω πριν αρχισω να σας πω την αποψη μου για την cindy οτι τα ραντεβου εγιναν 3 φορες. Η κοπελα ειναι μουναρος.Δεν υπαρχει. Μπαινοντας πρωτη φορα στο δωματιο βλεπω ενα μωρο βγαλμενο απο τσοντα.με ενα στενο εφαρμοστο φορεματακι και τισ γοβες της. ενα φιλακι στην πορτα για το καλημερα και μερναω μεσα. Το μωρο μου λεει να παω να κανω το μπανακι μου και στην συνεχεια πηγε και αυτη. βγενοντας απο το μπανιο παθενω το πρωτο σοκ. Τι βυζι ? Τι κολαρα ειναι αυτη λεω απο μεσα μου ? Περνω το μωρο απο το χερι και παμε μεσα στο δωματιο. Παιδια η κοπελα αγαπαει τον πουτσο. ερωτας λεμε. τον φιλαγε τον εγλυφε τον εξαφανιζε οτι ηθελες. μετα ηρθε η σειρα μου για να γλυψω αυτο το φανταστικο μουνακι. Η κοπελα συμετεχει μαζι σου. τι δαχτυλα εβαζα τι εγλυφα τι δαγκωνα τιποτα ειχε καυλωσει τρελλα. Φοραω σκουφακι και με καβαλαει. Ζουσα ονειρο ποτε ηρεμα ποτε δυνατα. Δεν αντεξα και την εβαλα στα τεσερα οπου βαραγα τοσο δυνατα που η κοπελα δεν ηξερε απο που να κρατιθει. Αυτα πανω κατω και καλυτερα εγιναν τρεις φορες.
Υ.Γ θα ηθελα να πω οτι το γραφειο εχει φερει πολυ καλες κοπελες και πολλες φορες και πολυ κακες. Επειδη θελω να ειμαι σωστος σιγα σιγα θα γραφω για ολες τισ εμπειριες μου.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 11, 2014
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 March, 2014
Συγνωμη φιλαρακο . Παλαιοντολογος εισαι ? Γιατι η Σιντυ εφυγε από την Ελλαδα εδώ και 5 μηνες . Όταν φτασεις στην Ντανυ πες μου να σου πω λεπτομερειες .
O
orila
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: