Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10 0.5
Call Girls 29 July, 2017 1562
Δεν το έχει
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Ημερομηνία συνάντησης ενδικτική. Η κοπέλα συχνά/πυκνά εμφανίζεται στο γραφείο και μετά πάλι εξαφανίζεται ενώ μάλλον περνάει και από άλλα γραφεία όταν είναι ενεργή. Είναι ρωσικής καταγωγής (γονείς) μεγαλωμένη στην Ελλάδα, μιλάει άπταιστα ελληνικά με χαρακτηριστική προφορά που φανερώνει το μέρος που μεγάλωσε. Είναι μικρή σε ηλικία και το όλο στήσιμό της, είναι το στήσιμο του άβγαλτου. Έχει καλό, γλυκό πρόσωπο με ωραία πράσινα μάτια (7αράκι), αλλά είναι στρουμπουλή στο σώμα με λίγη κοιλίτσα όπως αναφέρει και η κριτική από κάτω (ευτυχώς χωρίς χαλάρωση ακόμα το δέρμα, 6αράκι). Ακόμα δεν τη λες χοντρή. Αν γυμναζόταν και έκανε διατροφή θα ήτανε σε πολύ καλύτερο επίπεδο και σκορ στην εμφάνιση (κρίμα), το λέω αυτό γιατί το σώμα φτιάχνεται, ενώ το πρόσωπο ή το έχεις ή δεν το έχεις. Μετά την ανταλλαγή των πρώτων κουβέντων, μου πρότεινε να πάμε μαζί για ντους, που μου άρεσε σαν κίνηση. Στο ντους είχα την ευκαιρία να χαρώ το ωραίο της στήθος που είναι 2.5 στητό, στρογγυλό. Αλλά κάπου εκεί τελείωσαν και τα ωραία. Όταν γυρίσαμε στο κρεβάτι μου λέει δώσε τα χέρια σου και μου έριξε αντισηπτικό τζελ (όπως περιγράφει και ο συναγωνιστής από κάτω). Γέλασα αλλά το προσπέρασα. Μετά μου πήρε λίγο μια αερόπιπα, αλλά δεν το έχει ρε παιδιά, πιο πολύ χέρι. Ως προς τις υπηρεσίες CIM δε θέλει, ντρεπότανε να την κοιτάω, φιλιά δε δίνει πέρα από κάτι πεταχτά, και δεν ήθελε να κάνει 69 που της πρότεινα. Η συνάντηση βγήκε στα 4 (που είπε ότι της αρέσει, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει), ίσα για να τελειώνουμε από τη μεριά μου. Γενικά αυτό που κατάλαβα έιναι ότι δεν της αρέσει αυτό που κάνει, γενικά φοβάται τα μικρόβια και μην κολλήσει κάτι και προσπαθεί να τα κάνει όλα αποστειρωμένα (δεν μπορώ να δώσω πάνω από 5 στο σέρβις/συμμετοχή). Από επικοινωνία δεν είχαμε θέμα, αλλά δεν είναι αυτό που θα σώσει μια αποτυχημένη συνεύρεση ούτως ή άλλως (βάζω το 7). Από καθαριότητα επίσης μια χαρά αν και σε ακραίο βαθμό με τα αντισηπτικά (9). Συνολικά επειδή δεν το έχει δεν είναι value for money (εξ'ου και η βάση), αλλά κατά τη γνώμη μου είναι λίγο κρίμα γιατί θα μπορούσε να εξελιχθεί και να σταθεί καλά στον χώρο αν το ήθελε. Δυστυχώς αυτή τη στιγμή δεν το έχει.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 01, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
240
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Οχι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού