Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 20 10 0.5
Call Girls 02 February, 2012 1653
Εισαι τρέλλα
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Το ατζέντη της τον έχω τρελλάνει με τις αλλαγές μου ,αλλά οφείλω να του το αναγνωρίσω ότι προσπαθεί να σε διευκολύνει πάντα...προσπαθεί να βοηθάει το πελάτη.Ευχαριστώ φίλε Κ...α
Η Cynthia ολίγη σχέση με τις φωτό της.Μπαίνει μιά καλοντυμένη καβλίτσα, με έντονο μακιγιάζ,ωραία ντυμένη έτσι που να σε προσελκύει και όχι να σε απωθεί.Η συμπεριφορά της νέας (ηλικιακά και επαγγελματικά) εμφανής.Ώσπου να κάνει μπανάκι παραγγελία γιά Cutty Sark με Coca cola (χαλάω εγώ χατήρια,μετά από όσα έγραψε φίλος παραπάνω).
Ωραίο ,καμπυλωτό κορμάκι,ωραίοι βύζοι με ωραίες ρώγες.
ΝΑΙ η κοπέλλα είναι γεννημένη γιά να γαμιέται και να καυβλώνει η ίδια και ο πελάτης.Μου ζήτησε να δοκιμάσει το παγωμένο γιαούρτι μου και βέβαια πώς να αρνηθώ.Πίπα βαθειά και υγρή με περιποίηση @@ και της πέριξ περιοχής.Πίπα μεγάλης διάρκειας σε διάφορες στάσεις που τελικά απέλαυσε το βιολογικό μου γιαούρτι με λίγα λιπαρά.Το έγλυψε όλο για να μη χάσει σταγόνα καταπίνοντας και εμένα τον ίδιο.
Μετά γρήγορο ντουζάκι χωρίς χάσιμο χρόνου άρχισε πάλι το μάτσ γιατί οι παίκτες είχαν ζεσταθεί πάλι.Ειμαι σίγουρος άν είχα το βιβλίο του Κama Soutra δεν πρέπει να χάσαμε στάση.Πολύ δυνατή η πυελική της ζώνη που τη κουνάει όπως και να βρίσκεται.
Εύγε Cynthia ...η πορνοβιομηχανία γρήγορα θα σου ανοίξει τις πύλες της.Προσοχή μόνο μη χαλάσεις τις όμορφες βυζάρες σου....η σιλικόνη είναι γιά ηλίθιες

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 06, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Εξτρά €
0
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *