Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 3 10 0.5
Call Girls 29 January, 2016 2440
Η Δανάη φιλούσε υπέροχα
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Είχα βάλει στο μάτι εδώ και καιρό τη Δανάη (η Ιωάννα όπως τη βρήκα εγώ) και ξαφνικά παρουσιάστηκε ένα κενό που μου έδινε χρόνο για να τη δω. Ευτυχώς είχε κι εκείνη χρόνο και κανονίσαμε το ραντεβού εύκολα και γρήγορα, για μετά από λίγες ώρες.
Με το που ανοίγω την πόρτα έχω μπροστά μου μια κοπέλα ψηλή, χαμογελαστή και με πολύ όμορφο ντύσιμο. Αν την έβλεπες στο δρόμο δεν υπήρχε περίπτωση να μην γυσίσεις να κοιτάξεις. Μπαίνει μέσα συστηνόμαστε και της λέω πόση εντύπωση μου έκανε το ύψος της (δεν περίμενα να με περνάει) και μου λέει "κάτσε να βγάλω τα τακούνια", τελικά ήρθαμε στο ίδιο ύψος (περίπου 1.70+) και με πλακώνει σε κάτι φιλιά που έχασα το φως μου. Η κοπέλα φιλάει υπέροχα, δεν μπορούσα να ξεκολήσω από πάνω της, αλλά έπρεπε να πάει για φρεσκάρισμα.
Είναι μια πολύ χαμογελαστή κοπέλα με γλυκό πρόσωπο και πολύ όμορφο σώμα, 28 από ότι μου είπε (από τη φρεσκάδα της ίσως την έκανα και πιο κάτω). Το στήθος 2αρι περίπου, στητό (αν και όχι πολύ σφχτό στην αφή) με ρωγίτσα που ανταποκρίνεται αν την περιποιηθείς και σώμα όμορφο με σωστές αναλογίες (δεν είναι skinny αλλά κανονικότατη) και υπέροχο κωλαράκι. Το σώμα δεν είναι σφιχτό (γυμανσμένο ας πούμε) αλλά λόγω του νεαρού της ηλικίας αυτό για την ώρα δεν είναι καθόλου πρόβλημα.
Της παρείγγειλα ένα καφεδάκι, ήπιε δυο γουλιές και είπαμε δυο κουβέντες με το που βγήκε από το μπάνιο και ξεκινήσαμε με φιλιά (μα τι φιλιά!!) και χαμούρεμα και ανέλαβα να την περιποιηθώ. Εδώ μπορώ να πω ότι δίνει ρέστα, με φωνούλες και κινήσεις που σου δίνει το ρυθμό που θέλει να την περιποιηθείς και δείχνει να το χαίρεται και πραγματικά σε φτιάχνει με τον τρόπο της, μόνο δάχτυλα δεν επιτρέπει. Μετά ανέλαβε εκείνη την περιποίηση με μια φοβερή πίπα, με πολύ όμορφη περιποίηση και στα μπαλάκια και πολύ όμορφη χρήση της γλώσσας. Το μόνο κακό δεν κάνει CIM (αν έκανε θα ήταν, για μένα, η τέλεια πίπα !!)
Στα του σεξ είναι πολύ παθιάρα (όπως και στα φιλιά της που επιδιώκει συνεχώς), ευλύγιστη με πολύ όμορφες στάσεις για βαθιές διεισδύσεις και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει με κάθε τρόπο.
Δυστυχώς δεν είχα πολύ χρόνο στη διάθεσή μου, έτσι κάτσαμε μια ωρίτσα μαζί και υπήρξαν 2 γύροι, σίγουρα θα την ξαναδώ στο μέλλον για μια πιο γεμάτη εμπειρία μαζί της (για μένα το αξίζει).
Σε γενικές γραμμές πέρασα πολύ όμορφα με το κορίτσι, στο σόσιαλ μιλήσαμε γελάσαμε και γενικά νόμιζα ότι ήμουν με έναν άνθρωπο που ήξερα από παλιά, για μένα αυτό είναι πολλύ σημαντικό, να περνάς όμορφα σε όλο το ραντεβού και όχι μόνο στη μάχη και η Δανάη είναι ένα όμορφο και πολύ γλυκό πλάσμα που το καταφέρνει αυτό.
Φέυγοντας με πλάκωσε πάλι στα φιλιά και μου άφησε, αυτό που λένε,στο τέλος μια γλύκιά γεύση στο στόμα...
Να είστε όλοι καλά και να περνάτε πάντα υπέροχα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 26, 2017
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού