Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10 0.5
Call Girls 29 February, 2012 942
DANAI ΑΠΟ την BRAZIL ME KAYLA.
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Κυριακη απόγευμα έχοντας την επιθυμία να γαμήσω Βραζιλιάνα να θυμηθώ της μουνάρες που είχα γαμήσι όταν είχα πάει Βραζιλία πριν από καιρό και την περιέργεια αν Όντος είναι Βραζιλιάνα τηλεφώνησα στην Danai απάντησε στα πορτογαλικά μου τα λίγα μια από της γλώσσες που μιλάω. κλείσαμε στο lacoba για προσωπικούς λόγους δεν θέλησα να έρθει όπως συνηθίζω στο σπίτι μου,
Σωστη στην ώρα της μια Βραζιλιάνα της διπλανής Πόρτας τίποτα το ιδιαίτερο, ωραίο σώμα κλασική Βραζιλιάνα και πρόσωπο με άγρια λίγο χαρακτηρίστηκα,
Πολλή Καλή ρουφηχτή πίπα το κωλαράκι της η μάλλον η κωλάρα της που θα ήτανε ένα ΑΤΟΥ να έχει πελατεία δεν το δεινή όμορφα μουνόχειλα γαμήσι σε όλες της στάσης και τα 80 ευρώ πιάνουν τόπο, ευτυχώς κατάλαβε πως δύσκολα σε τέτοιες εποχές μπορεί να ζητάει περισσότερα, όταν με 80 ευρώ γαμάς την Έλενα-Μαίρη.
τώρα άπλα είναι μια καλή περίπτωση για ξεκάβλωμα Καλή κουβέντα στο ενδιάμεσο με δυο από Μέρους μου τελειώματα σε μια ώρα. η κοπέλα μου είπε όσα θέλω,αλλα στα 62 που είμαι δυο είμαι ακόμα καλα,νομιζω.
Απλα καλή με άριστα το 10 της βάζω 7.5 τα 80 ευρώ πιάνουν τόπο,paras.
Υ/Γ
Με ένα ακόμα κιλοτάκι να πλουτίζει τη συλλογή μου δώρο της κοπέλας

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 26, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑΡΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Εξτρά €
22
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού