Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10 0.5
Call Girls 16 July, 2013 664
Για πολυ εμπειρους και αν..
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εγω θα το πω και ας μην αρεσει. Αν καποιοι παικτες οπως πχ Ο Νιτρο συμμετειχαν στο adult,και θα γλιτωναμε απο περισσοτερες κακοτοπιες ΚΑΙ θα γλιτωναμε και απο δαυτη. Ο συγκεκριμενος την εχει ξετρυπωσει ουκ ολιγες φορες , εχει γραψει επ ακριβως τι παιζει και θα βοηθουσε πολυ η γνωμη του.
Οι φωτογραφιες σε αυτο το προφιλ ειναι εντελως ψευτικες. Ειναι μια αλλη κοπελα παρα πολυ γνωστη για την ανισοροπια που κουβαλαει και για τη συχνοτητα με την οποια αλλαζει τα προφιλ της χρησιμοποιοντας ποτε δικες της παραποιημενες και ποτε εντελως ξενες φωτο.

Δεν προκεται για καμια σαβουρα ωστοσο, η κοπελα διαθετει πολυ ωραιο σωμα και ποδια και κωλο και μεση και στηθος και ολα. Το προσωπο της ειναι ολο ψευτικο, σε αντιθεση με το σωμα της που ειναι ολο φυσικο.
Το στηθος μεγαλο αφρατο και ωραιο . Συνεπως σαν εμφανιση ειναι μια χαρα .
Το θεμα ειναι οτι το κοριτσι πασχει απο καποιου ειδους διαταραχη. Μια βιασυνη χωρις λογο υπαρξης, μια νευρικοτητα αλλα και παρα πολλα ασυναρτητα πραγματα στην κουβεντα . Θα μπορουσα να γραψω παρα πολλα και να κανουμε πλακα αλλα νομιζω οτι πρεπει να υπαρχουν καποια υπαρκτα στραβα θεματα με τη συγκεκριμενη. Δεν μπορει να ακολουθησει μια λογικη σειρα σε μια συζητηση . Η εμφυτη βιασυνη της την κανει να δειχνει επιθετικη και απαιτει διαχειριση και ελιγμους. Ωστοσο αν κατσεις και ακουσεις τις αρχιδιες της με υπομονη και συμμετοχη, αν συζητησεις λιγο μαζι της και την κανεις να νιωσει εξυπνη και ξεχωριστη και αν της δειξεις οτι δεν εισαι και το καλο παιδι, λογικα πρεπει να κερδιζεις καποιους ποντους. Οκ μετρανε και αλλα , συμφωνω.

Στον αγωνα δεν ειπε οχι σε τιποτα αλλα και που δεν ειπε οχι ηταν το ιδιο και το αυτο. εκανε και εκει τα σπαστικα της , πηγε να φαει χρονο το ενα το αλλο. Με ωραιο τροπο μιας και ειχα καταλαβει οτι εχω να κανω με περιπτωση, τελικα καναμε οτι καναμε, και ενω το αρχισε οτι εχουμε πολυ λιγο χρονο αντε τελειωνε στο τελος αλλαξαμε ολες τις στασεις και ηθελε και αλλο . . . εγω παντως δεν της το εδωσα και της τα δωσα γρηγορα και οπου φυγει φυγει.

Αφου καταφερα και δεν εσπασα τα νευρα μου με τη συγκεκριμενη ,αλλα περασα και σχετικα καλα, θεωρω τον εαυτο μου ηρωα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 01, 2013
Πόλη
Athens
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
200
Εξτρά €
30
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Πλαστικές επεμβάσεις
  • Στο στήθος
  • Στα χείλη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 6 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 July, 2013
Όποτε διαβάζω για "Για πολυ έμπειρους" το θεωρώ ότι είναι δικαιολογία για να καλυφθεί η αχρηστία μιάς κοπέλας,
(δεν εννοώ τίποτα για το φίλο τον ροζ) απλά για μένα είναι άχρηστη,
Τα για έμπειρους = ειδικής μεταχείρισης = στάχτη στα μάτια, άχρηστη
Αν πάει δλδ ένας παρθένος ούτε που θα τον χώσει.
Ο Ροζ δικαιολογεί αναλυτικότατα το γιατί το γράφει με αποκορύφωμα το


Αφου καταφερα και δεν εσπασα τα νευρα μου με τη συγκεκριμενη ,αλλα περασα και σχετικα καλα, θεωρω τον εαυτο μου ηρωα.


νασαι πάντα καλά και πάντα να μας ενημερώνεις φίλε ροζ
A
admin
18 July, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δίκιο έχεις αλλά γι αυτό υπάρχουν τα εύκολα, τα μέτριας δυσκολίας, τα δύσκολα, και τα για πολύ δυνατούς λύτες σταυρόλεξα. Έκαστος στο είδος του και τα γούστα του.
L
lavios
18 July, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα σταυρόλεξα θέλουν μυαλό που ο θεός το δίνει σε διάφορα επίπεδα,
οι τ΄άνες εκτελούν συγκεκριμένη εργασία που άσχετα το μέγεθος του πέους,
πρέπει να την προσφέρουν το ίδιο σε όλους.
Τουλάχιστον ατυχής η σύγκριση τανας με σταυρόλεξο.
A
admin
19 July, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΗΡΩΑΣ ΗΡΩΑΣ DDDDDD
J
john-tikhs
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα: