Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10 0.5
Dasha Your Angels
Call Girls 14 November, 2021 4314
Μικρός Πικάσο Vs Πικασο
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.5
Εμφάνιση σώμα
 
8.0
Συμμετοχή
 
7.0
Συμπεριφορά/Social time
 
7.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
7.0
--Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές είχα διαλέξει Βαλέρια για το επόμενο μου τρόπαιο αλλά λόγω περιόδου αναγκάστηκα να διαλέξω την Ντάσα λόγω ηλικίας μιας και επιλογές μου ήταν περιορισμένες λόγω άτυχες συμβάντος τελευταία στιγμής, είπα να την δοκιμάσω αν και την είχα δοκιμάσει παλιότερα με άλλο γραφείο είπα να την ξανά φρεσκάρω την μνήμη μου έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο.
--Με το που φτάνω αρχίζω τα παρ φουμαρίσματα για να την υποδεχτώ για μια ακόμη φορά δεν χρειάστηκε να ξεφυλλίσω τις φωτός της μιας και η μνήμη μου δεν με είχε προδώσει με την συγκεκριμένη και θυμόμουν ακριβώς το τι θα αντικρίσω, σε μια φάση χτυπάει η πόρτα ανοίγοντας αντίκρισα ότι είχα αντικρίσει και τότε ένα ξανθό σχολικό κοριτσάκι που μόλις είχε σχολάσει και πήγαινε για την μπάζα ντυμένη με ένα παντελόνι από πάνω φούτερ μπλούζα πάνω σε παπούτσια διαστημάνθρωπο, δεν με αναγνώρισε καθόλου τις λέω πέρασε μέσα μπας και με θυμηθείς καλύτερα έμενα και τον μητσαρα αλλά ούτε και αυτήν την φορά μόλις πάω να την φιλήσω κάνει τριπλά και ξεφεύγει λέγοντας μπορώ να πάω για ντουζάκι τις λέω ορίστε όλο δικό σου το μπάνιο.
--τέλος πάντων λέω μάλλον έχει αλτσχαίμερ ή εγώ έχω αλλάξει τόσο πολύ από τότε, με το που βγαίνει τα τατουάζ είχαν παντός παραμείνει τα ίδια δεν είχαν επεκταθεί παραπέρα ε βέβαια δεν έχει να καλύψει τίποτα άλλο πέρα από το κεφάλι ήμουν έτοιμος να τις προτείνω να γίνει έκθεμα σε γκαλερί ζωγραφικής Ντάσα ο μικρός πικάσο εναντίον πικάσου, Σώμα λεπτό ωραίο νεανικού τύπου με βυζί 2+ όπως πρέπει να είναι για την ηλικία της άκρα περιποιημένα μόνο πάνω γιατι κάτω χρειάζεται μανικιούρ πεντικιούρ. Τέλος πάντων πάω να την φιλήσω δειλά δειλά μου έδινε την γλωσσίτσα της Κεφάλι σε τοίχο! και με κοιτούσε σαν εξωγήινοΧμμμ; λέω τι έχει πάθει μήπως πρέπει να κατεβώ χαμηλά σε στάση 69 με τον μητσαρα στο στοματάκι της να τις φρεσκάρω την μνήμη κατεβαίνω αρχίζω το γλυφομούνιασμα κατεβάζοντας υγρά χεράκια δεν μόνο χαϊδεύοντας την επιφάνεια του αιδοίου αλλά τον μητσαρα τον απέφευγε κάτι ρηχές πίπες του έδινε και διείσδυση δεν άφηνε μόνο μέχρι τον πούτσο κέφαλο, τις λέω τι έπαθες γιατι δεν τον αφήνεις να εισχωρήσει εις βάθος και τι μου λέει α δεν μπορώ λέω από μέσα μου αυτή ή με δουλεύει ή κακές συναναστροφές φταίνε στην συνέχεια την βάζω γονατιστή με το νεανικό τουρλωμένο κωλαράκι της στον καθρέφτη μπας και αλλάξει γνώμη και εδώ ρηχά τα πράγματα ας σκουφώνω μπας και δούμε προκοπή κάθομαι στο κρεβάτι και την αφήνω να κάνει το ταίριασμα εδώ το είχε και με το παραπάνω λέω έτσι μπράβο τώρα βλέπω με θυμήθηκες τα κωλομέρια της έκαναν ρυθμικές κινήσεις καθώς έσκαγαν σαν μανιασμένα κύματα πάνω στα μπουτάκια μου με ωραίους ήχους σπλατς, σπλουτς την γυρίζω πίσω κολλητό στον καθρέφτη με ωραίες νεανικές κραυγούλες ηδονής και μετά στο κρεβάτι καβάλησα το κωλαράκι της δίνοντας και την λήξη του πρώτου γύρου.
--Ντουζάκι και από τους δυο μας λέω δεν γίνεται από μέσα μου μάλλον με θυμήθηκε άλλα αυτή ακάθεκτη άρχισε την ανακριτική είσαι παντρεμένος, παίρνεις και άλλα τουράκια, πόσο χρόνον είσαι και διάφορα άλλα κανονικά μου έπαιρνε ιστορικό Χμμμ;Χμμμ; η τύπισσα μέχρι και αν παίρνω σκληρά ναρκωτικά με ρώτησε τις λέω κούκλα μου σου φαίνομαι για τέτοιος τύπος ποτέ και ούτε πρόκειται α δεν πάμε καλά λέω αυτή πάει γυρεύοντας τις λέω κάτσε να σου δείξω ποιο είναι το ναρκωτικό μου ΠροσκύνημαΠροσκύνημα και κατεβαίνω χαμηλά αρχίζοντας να την γλύφω αλλά αυτήν την φορά ποιο σαγηνευτικά και ερωτικά μπας και επανέλθει η μνήμη της άρχισε να μουσκεύει ο πίνακας στην συνέχεια τις λέω για κατέβα να φρεσκάρεις και την μνήμη σου με τον μητσάρα δεν μπορώ να πω το βελτίωσε το πράγμα από τον πούτσο κέφαλο προχώρησε λίγα χιλιοστά πιο κάτω σκουφί και άγριο σφυροκόπημα ΚατσικογάμηςΑσάλιωτα αλλά τέλος στο τούνελ δεν έβλεπα μιας και ένα αναπάντεχο τηλεφώνημα με διέκοψε και ξενέρωσα γιατι μόλις είχε αρχίσει να ηδονίζεται και να φτιάχνεται ο μικρός Πικάσο και να μεγαλουργεί όποτε μου λέει δεν έχει απομείνει πολύς χρόνος μόλις τρία λεπτά τις λέω άστο την επόμενη φορά που θα έχεις επανέλθει πλήρως τις δίνω το αντίτιμο με προβληματισμό σκεπτόμενος με θυμήθηκε ή δουλευόμαστε μεταξύ μας αποχαιρετιστήκαμε σαν παιδάκια φεύγοντας από το σχολείο και άντε γεια Με ελαφρά.
--Λοιπόν μάγκες από την τελευταία φορά που την είχα δει δεν έχει αλλάξει ως προς το σωματομετρικά στοιχειά κρατάει ακόμα την νεανικότητα τα τατουάζ να μην έχουν προχωρήσει σε μεγαλύτερη έκταση αλλά ως προς τις υπηρεσίες με άφησε με ερωτηματικά ή εγώ έχω πάθει αλτσχαίμερ και χρειάζομαι ακόμα πιο πολλά τουράκια για θεραπεία Χαχαχα!Χαχαχα! συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των σχολικόριτσων και των πιπινιών αλλά και στους μοντελάκηδες με σχολικά προσόντα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας τα λέμε στο διάλειμμα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 24, 2022
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού