Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10 0.5
Call Girls 07 December, 2020 1402
Απίθανο πιπινάκι
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Αν και η αλήθεια είναι ότι είχα βάλει στο στόχαστρο την Σαζένκα, τελικά άλλαξα γνώμη αναγκαστικά, καθώς η κοπέλα γύρισε πρόσφατα στη Ρουμανία και έτσι αποφάσισα να στραφώ στην συμπατριώτισσα της, Ντενίσα, αφού μου γέμιζε πιο πολύ το μάτι από τις υπόλοιπες γάτες του Κώστα. Έτσι πήρα τηλέφωνο και κανόνισα για το απόγευμα της Πέμπτης στο Lacoba, παρά το γεγονός ότι η κοπέλα έχει ξενοδοχείο στη Γλυφάδα, κάτι όμως που ήθελα να αποφύγω λόγω αυξημένης κίνησης από τις απεργίες.

Τελικά η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της και οφείλω να ομολογήσω ότι με εξέπληξε ευχάριστα γιατί από κοντά είναι πολύ πιο ωραία σε σχέση με ότι είχα δει στις φωτογραφίες του σάιτ. Φορούσε ένα απίθανο μίνι φόρεμα που την κολάκευε ιδιαίτερα και το άρωμα της δεν είχε καμία σχέση με τα πατσουλιά που βάζουν συνήθως τέτοιου είδους κοπέλες. Μιλήσαμε για κανά πεντάλεπτο, όπου και έκανε το τσιγαράκι της και στη συνέχεια πήγε στο μπάνιο, το οποίο είχα επιστρεφθεί εγώ νωρίτερα και έτσι ήμουν πανέτοιμος.

Με το που βγαίνει έμεινα κάγκελο γιατί μπορώ να πω ότι το σώμα της είναι πολύ κοντά στο τέλειο, τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα και σε συνδυασμό με το ξανθό μαλλί και το πολύ ωραίο αλλά και γλυκό προσωπάκι της κατάλαβα ότι είχα κάνει μια πολύ καλή επιλογή. Ξεκίνημα με πολύ καβλωτικά βαθιά γλωσσόφιλα, ενώ παράλληλα το δάχτυλο μου είχε αρχίσει να εξερευνά το μουνάκι της και κάπως έτσι δεν άργησε και η πίπα της κοπέλας, η οποία ήταν αντάξια της φήμης που υπάρχει για τη ρουμάνικη σχολή. Συνεχίσαμε έτσι για κανά τεταρτάκι, όσο άντεξα δηλαδή πριν χύσω στο στοματάκι της και η Ντενίσα πήγε στο μπάνιο για να τα φτύσει.


Έπειτα αράξαμε για κανά δεκάλεπτο στο κρεβάτι όπου είπαμε διάφορα και παράλληλα η κοπέλα έκανε το τσιγαράκι της. Αφού ανέκτησα σχετικά γρήγορα τις δυνάμεις μου, λογικό με τέτοιο πιπινάκι δίπλα μου, ξεκινήσαμε το δεύτερο γύρο με γλωσσόφιλα και έπειτα την γύρισα για 69, προκειμένου να γευτώ το απίθανο και τρυφερό μουνάκι της, το οποίο η αλήθεια είναι ότι ήθελα να το φάω. Τελικά δεν άργησα να γίνω πύραυλος και άρχισε ένα ανελέητο γαμήσι σε όλες τις πιθανές και απίθανες στάσεις με ωραίες κραυγούλες της Ντενίσα με αποτέλεσμα το δεύτερο τελείωμα στο στόμα της να έρθει με συνοπτικές διαδικασίες.


Κλείνοντας θα ήθελα να τονίσω τρία πράγματα: Πρώτον ότι η κοπέλα έχει βελτιώσει πολύ τα Αγγλικά της και δεν είχα κανένα πρόβλημα συνεννόησης μαζί της, κάτι που αναφέρθηκε πολύ σε προηγούμενες κριτικές ως μειονέκτημα. Δεύτερον ότι σε σχέση με όσα είχα διαβάσει πήρε και εκείνη πρωτοβουλίες στο κρεβάτι και δεν περίμενε από εμένα να την καθοδηγήσω, προφανώς με τον καιρό άρχισε να ξεψαρώνει και να αποκτά εμπειρίες. Και τρίτον κατά την άποψη μου πρέπει να αλλάξουν οι φωτογραφίες της στο σάιτ γιατί είναι πολύ θαμπές και σκοτεινές σε σχέση με την πραγματικότητα, η οποία είναι πολύ καλύτερη του αναμενόμενου.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 13, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Εξτρά €
22
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού