Αναζήτηση

Review Detail

7.4 13 10 0.5
It s party time!!
Overall rating

7.2
Απο σποντα αθηνα παρασκευη βραδυ και ειπα να περασω με φιλο εκτος φορουμ απ το παρτυ.. 1 παρα και οι περισσοτεροι ειχαν ερθει.. χορους στην πιστα εκαναν καλλιγραμμες ξανθιες ως επι το πλειστον κοπελες.. θυμαμαι και μια μελαχρινη που εφτανε μεχρι πανω και εκανε κατι αεροπλανικα.. σοου η Λολα που εβγαλε απ τον σακο τ αι βασιλη αντι για ενα ipod μια πλαστικη πουτσα την οποια χρησιμοποιησε στη συνεχεια.. παντως σαν σοου δεν τρελαθηκα κιολας. επομενο σοου Αμαντα η οποια ειναι καλυτερη απ τις φωτος, δλδ εχει φωτοαγενεια σαν κι εμενα.. εχει αερα δν μπορω να πω.. ηρθε κ ο παρτενερ ξεκινησε ωραια με πιπα αλλα η συνεχεια δεν ηταν αναλογη.. αν το παιδι ηταν ερασιτεχνης τον δικαιολογω απολυτα, κι εγω στη θεση του θα την εψαχνα απ το αγχος.. τριτο σοου απο κενζο τον οποιο παω αν κ δν τον ξερω και την κελλυ η οποια κι αυτη ειναι καλυτερη απ τις φωτος.. ωραιο το σοου μιας και δεν τους ειχα ξαναδει.. καπου εκει φυγαμε.. το προσωπικο εξυπηρετικο και συζητησιμο και τελικα πληρωσαμε οπως ηταν το σωστο το ποτο του παιδιου εκτος φορουμ.. 11 ευρω.. ο χορος ο απλος 12 ευρω αλλα ειχε καλη διαρκεια.. μαλλον λογω γιορτων.. κοπελες ειχε απο καλλιγραμμες ωραιες οι οποιες δεν περασαν απ το τραπεζι μας μεχρι μπαζα οι οποιες φυσικα περασαν :( εντυπωση μου εκανε μια μικρη μαυρουλα με τετραπερατο κωλο, πολυ σεξυ παρουσια, αν και γενικα δεν ειναι καθολου του γουστου μου το μαυρο μπλοκ.. καλα ο mad φυσιογνωμια δεν το συζηταμε!! γενικα ηταν πολυ ωραια βραδια και το μαγαζι ειναι αξιοπρεπες.. στην εξοδο μας εδωσαν 2 κουπονια για δωρεαν ποτο.. τα ποτα παντως πρεπει να ταν λιγακι μπομπες.. αυτα παιδες.. και εις αλλα!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 24, 2011
A
91 reviews
Report this review Was this review helpful? 0 0

Comments

Already have an account? or Create an account