Αναζήτηση

Review Detail

8.5 17 10 0.5
Massage January 03, 2013 6541
Διαμάντι - Εύα - Spa
Overall rating

8.8
Μετά από αρκετές επισκέψεις σε spa ξενοδοχείων και μαγαζιά αποκλειστικά για μασάζ, είπα να δοκιμάσω το κάτι παραπάνω.Θυμήθηκα το συγκεκριμένο όνομα του μαγαζιού κ καθώς περνούσα από την περιοχή σταμάτησα αφού πρώτα πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω τα σχετικά. Απάντησε ένας ευγενέστατος κύριος ο οποίος όταν ανέβηκα με υποδέχτηκε κ με πέρασε να καθίσω σε μια πολυθρόνα μέσα σε ένα αρκετά ευρύχωρο δωμάτιο με μια μεγάλη καμπίνα για ντουζ Από εκεί περάσανε μια μια οι κοπέλες , 5 συνολικά από τις οποίες επέλεξα την Εύα η οποία για μένα ήταν by far η καλύτερη εμφανισιακά από όλες τις διαθέσιμες εκείνης της στιγμής και αρκετά συμπαθητική. Αφού με άφησε λίγο μόνο μου ώστε να κάνω ντους ήρθε μετά από λίγο , έβγαλε τα ρούχα της αφήνοντας μόνο το στρινγκ αποκαλυπτοντας το πολυ καλο σωμα της και τα ωραίο στήθος της
Τότε ξεκίνησε ενα full body αθλητικό μασάζ για το οποιο εμεινα απολυτα ικανοποιημενος.Αφου έκανε για αρκετη ωρα ποδια , χερια ,πλατη, γοφους σιγα σιγά έκανε τα πρώτα περάσματα απο τα επιμαχα σημεια (παντα μπρουμιτα ξαπλωμενος) κανοντας και λιγο anal rimming (το οποίο μου άρεσε πολύ και αρχίζω να ανησυχώ για αυτό !)Κατοπιν ανεβηκε πανω για b2b, πολύ καυλωτικο . υστερα μου λεει να γυρισω για να αρχισει μια καλη πιπα , λίγο παίξιμο και λιγο αργοτερα ηρθε το τελος. Αλλα δεν τελειωσαμε εκει, αφου με καθαρισε συνεχισε το μασαζ απο μπροστα για να τελειωσει την διαδικασια!
Υστερα παλι ντουζακι και πληρωμη στο γραφείο του αφεντικού.
Σε γενικες γραμμες ηταν μια απολυτα ικανοπιητικη συναντηση για μενα αφου πηρα οτι ακριβως ζητουσα απο την κοπελα.
Στα αρνητικα θα βαλω μονο στα του χωρου, οτι στο μασαζοκρεβατο ειχε αυτο το χαρτι που βαζουν στα ιατρεία και οχι πετσετα αλλα και η πετσετα για το ντουζ θα μπορουσε να ηταν καλυτερη και κυριως πιο καθαρη
Υ.Σ. Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΕΥΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
4-5
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 18, 2013
Κόστος €
80