Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 17 10 0.5
Massage 03 January, 2013 10465
Σαν πασάς!
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφανιση σώμα
 
7.0
Συμπεριφορά κοπέλας
 
9.5
Συμμετοχή
 
9.5
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.5
Ποιότητά μασάζ
 
9.5
Συμπεριφορά υπηρεσίας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.5
Κάποτε πριν ξεκινήσω τα ραντεβού με CG και καλομάθω ήμουν τακτικός πελάτης στο συγκεκριμένο μαγαζί. Με βόλευε η θέση του όμως το μεγάλο ατού του ήταν που σ' αυτό σου έκαναν και καλό μασάζ, όσες δεν έκαναν η υπήρεσία ττις έδιωχνε. Τώρα που είναι και πολύ κοντά στο νέο γυμναστήριο που γράφτηκα το είχα βάλει πάλι στο μάτι. Η ευκαιρία μου δόθηκε όταν φίλος (όχι μέλος) μου είπε ότι το επισκέφθηκε και πέρασε πολύ καλά, μασάζ σχεδόν άριστο και με πληροφόρησε ότι η Μαργαρίτα που ήταν υπηρεσία του είπε μπαίνει κι εκείνη σε δωμάτιο. Όπως του την περιέγραψα κατάλαβα ότι ήταη ίδια που γνώριζα και πλαιότερα όταν αυτή μαζί με την Εύα ήταν οι στάνταρ καλές μου επιλογές.

Οπότε χθες Δευτέρα αποφασίζω μετά το γυμναστήριο να το επισκεφθώ. Η επιλογή μου ήταν η Μαργαρίτα όμως η υπηρεσία ( Άννα παλιά γνωστή που με θυμήθηκε) μου είπε ότι ήταν σε δωμάτιο κι έπειτα την είχε κλείσει άλλος πελάτης. Είπα να φύγω και να έρθω άλλη μέρα αλλά δεν κρατήθηκα και έπειτα από την παρουσίαση των κοριτσιών αποφάσισα να πάρω την Εύα (η Άννα μου την ...ενέκρινε και με πληροφόρησε ότι κάνει και καλό μασάζ).
η Εύα είναι μια ξανθιά ελληνίδα με πιασήματα, όχι χοντρή, όμορφο πρόσωπο όμορφο, στήθος χορταστικό και με πολύ καλή διάθεση και με πρωτοβουλίες να σε ικανοποιήσει.

Εδώ να διευκρινίσω ότι στα μαγαζιά αυτά συνήθως έχεις παθητικό ρόλο, αράζεις και σε ικανοποιούν, εγώ όμως έχω συνηθίσει με τα CG , κυρίως με τα πιπίνια, να έχω εγώ τον πρωταγωνιστικό ρόλο και το κορίτσι να ακολουθεί, εδώ είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα, φυσικά δεν πρέπει να συγκρίνουμε το σεξ με τα μασαζοκόριτσα με το σεξ που κάνουμε στα ραντεβού μας με τα CG, μιλάμε για άλλη κατηγορία.

Η Εύα λοιπόν μπήκε με πολύ καλή διάθεση, με έγλειψε παντού και με άναψε στον καναπέ ( διευκρινίσω ότι στο δωμάτιο υπήρχε καναπές, που πιθανότατα ΔΕΝ γίνεται κρεβάτι, και το ειδικό κρεβάτι του Μασάζ). Έπειτα την έβαλα στο κρεβάτι του μασάζ την έγλειψα, πρέπει να γούσταρε αλλά αυτές οι φωνές σαν να ήταν λίγο ψεύτικες. Σεξ δεν πολυέκανα και το τελείωμα ήρθε με παρατεταμένο Mouth Fucking αλλά και Face Fucking.

Αφού πλύθηκα με άρχισε στο μασάζ. Τι να σας λέω φίλοι μου, η Εύα μου έκανε ένα πραγματικά επαγγελματικό μασάζ, διαπίστωσε ότι από το γυμναστήριο ήμουν αρκετά πιασμένος και βάλθηκε να μου τα διορθώσει όλα χαχαχα με ξεπάτωσε. Δεν ξέρω κι εγώ πόση ώρα μου έκανε μασάζ, έβλεπα την προσπάθεια που κατέβαλλε και πραγματικά την θαύμαζα. Μου συμπεριφέρθηκε σαν να ήμουν πασάς! Ακόμη και μπάνιο μ' έκανε για να φύγουν τα λάδια, μπράβο στο κορίτσι.
Σήμερα κατάλαβα πόσο καλό μασάζ μου έκανε, αισθάνομαι πιο αεράτος!

Έβαλα μπορεί στον αν θα την ξαναδώ γιατί θέλω να δω και την Μαργαρίτα, την παλιά .... αγαπημένη μου χαχαχα

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Εύα
Κοπέλες διαθέσιμες
Αφροδίτη, Ρούλα, Χριστίνα άλλες δεν θυμάμαι
Ημερομηνία
May 13, 2019
Κόστος €
80
Εξτρά €
-
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 May, 2019
Και προφέσορας και πασάς ,ωραίος !
M
mad-or-bad
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: