Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 2 10 0.5
Call Girls 20 September, 2016 4221
Κολαση
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση πρόσωπο
 
10.0
Εμφάνιση σώμα
 
10.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
10.0
Πριν το ντουο με Δημητρα και Βικυ, πριν κανα χρονο περιπου λιγο πριν σταματησει η Αλεξια ειχα κανει και αυτο το ντουο.Να μου πεις και την βαζεις τωρα.Κατι η μικρη απογοητευση που λιγο μετα σταματησε η Αλεξια και οτι κραταγα αυτη την γλυκια αναμνηση μονο για μενα χωρις να την μοιραστω με εκαναν να μην την γραψω τοσο καιρο.Την Δημητρα την ειχα συναντησει αρκετες φορες πριν αποφασισω να κανω το διπλο αλλα την Αλεξια δυστυχως οχι.Ουτε σαν ανεξαρτητη ουτε στο γραφειο που δουλευε παλια ουτε στο agn.Oποτε ηταν λογικο για μενα να ειχα ενα αγχος για αυτο που θα αντικριζα και θα ζουσα.Αυτο που εζησα για μια ωρα δεν μπορει να περιγραφτει ευκολα με λογια.Οι κοπελες το ζουσαν πραγματικα κυριως η Δημητρα που με ηξερε επαιρνε τις πρωτοβουλιες και σε εμενα αλλα και στη Αλεξια που κι αυτη εδειχνε στην αρχη να ειχε μια αμηχανια μιας και δεν με ηξερε.Στην αρχη αφησα εκεινες να παιξουν μεταξυ τους με την Δημητρα να εχει πιο πολυ ορεξη ενω η Αλεξια απλα να το απολαμβανει.Μετα οταν πηρα τα πανω μου χωθηκα κι εγω κι εγινε το ελα να δεις.Οτι προλαβα ο αμοιρος εκανα γλυφομουνιαζα κωλοεγλυφα μαμουσα την μια και την αλλη ωσπου μολις που προλαβα να τελειωσω.Ακομα θυμαμαι που μου τραβαγε το χερι μου η Αλεξια και μου το εβαζε ολο μεσα στο νινι της και εχυνε σαν τρελη.Συμπερασματικα τωρα που το σκευτομαι δεν μπορω να πω οτι περασα και καλυτερα απο το τελευταιο ντουο με την Βικυ και σε αυτο εχει να κανει οτι δεν ειχα καταφερει κλεισω την Αλεξια μεχρι τοτε μονη της ενω την Βικυ την ειχα παρει και μονη της πριν το ντουο και ημουν πιο ανετος.Θα ηθελα να προλαβω να χαρω περισσοτερο την Αλεξια γιατι περα απο την γηινη ομορφια της καταλαβα οτι ηταν και μια πραγματικα πολυ down to earth γυναικα.Γυναικαρα με τα ολα της.Τουλαχιστον μου μενει αυτη η αναμνηση αυτου του διπλου μαζι με την Βασιλισσα του agn Δημητρα.Οσο για το 10αρι και λιγο ειναι.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 14, 2018
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
300
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού