Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 4 10 0.5
XXX Hotels Sex Hotels 16 December, 2020 2054
Μέτριο
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Η επίσκεψή μου στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο έγινε πριν λίγες ημέρες αλλά δεν θυμάμαι ακριβή ημερομηνία. Το ξενοδοχείο βολεύει όσους βρίσκονται στα νότια προάστια και πιο κοντά στην γλυφάδα και είναι σε ένα στενό δρόμο κοντά στην Λ. Βουλιαγμένης. Αρκετά διακριτικό και καλά κρυμμένο. Το ξενοδοχείο από όσο πρόσεξα δεν έχει δικό του πάρκινγκ αλλά βρίσκεις στους γύρω δρόμους άνετα. Η ρεσεψιόν λίγο βαριεστημένη αλλά εξυπηρετική. Αναμονή δεν είχε καθόλου και ίσως να φταίει η ώρα που πήγα. Δεν υπάρχει πάντως τρελή ποικιλία δωματίων ούτε θεματικά δωμάτια να διαλέξει κανείς. Το δωμάτιο που πήρα είχε στρωμένη μια μοκέτα σχετικά βρώμικη, αλλά το κρεβάτι ήταν πάλι καλά με καθαρά σεντόνια. Το μπάνιο φάνηκε ανακαινισμένο και καθαρό. Υγρό τουαλέτας και ατομικά μπουκαλάκια σαπουνιού. Πετσέτες δεν ήταν σφραγισμένες αλλά φαίνονταν καθαρές. Το μόνο άσχημο ήταν πως δεν είχε έξτρα πετσέτα να πετάξεις στο πάτωμα για να μην φας καμιά γλίστρα από τα νερά που έβγαιναν έξω από την ντουζιέρα. Η τηλεόραση έπαιζε ένα μονάχα "εκπαιδευτικό" κανάλι ενώ το δωμάτιο είχε 2 μεγάλους καθρέφτες χωρίς όμως να πιάνουν ολόκληρο τον τοίχο. Για κάτι που χρειάστηκα το room service, ήρθε αμέσως αλλά το αρνητικό ήταν πως το συγκεκριμένο δωμάτιο δεν είχε τηλέφωνο και έπρεπε να τηλεφωνήσω από το κινητό μου... Τα 23 Ευρώ πάντως που ζητάνε τα έδωσα με βαριά καρδιά και νομίζω πως υπάρχουν πολλές καλύτερες επιλογές σε αυτό το κόστος. Για όσους πάντως ψάχνουν κάτι για έκτακτη ανάγκη την δουλειά του την κάνει.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 10, 2012
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού