Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10 0.5
Call Girls 11 January, 2021 1177
ΕΥΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Αρχικα να πω πως η ημερομηνια ειναι ψευτικη και πως αντι της τζουλι ηρθε η αφροδιτη μετα απο ενημερωση μου απο το γραφειο . Ξεκινωντας να πω οτι η επικοινωνια και η συνενοηση με τον μαριο ηταν πολυ ευκολη ευγενικη και κατατοπιστικοτατη γιατι ηθελα να κλεισω τετραδα αφου γινομουν κουμπαρος και θελαμε να διασκεδασουμε την ολη φαση , ο μαριος λοιπον με βοηθησε σε αυτο αφου του εξηγησα πως ηταν μπατσελορ , στην τιμη που αναφερω ηταν και το ξενοδοχειο πληρωμενο .
Στα κοριτσια τωρα η ευα ειναι μια ψηλη γυναικα με ωραιο σωμα και ναζιαρικο στυλ ενω η αφροδιτη ειναι μικροκαμωμενη . Στον αγωνα τωρα μετα απο ντουζακι αρχισαν να παιζουν μεταξυ τους κανονικα οχι προσποιητα φιλα και τετοια , οταν μπηκαμε και μεις στο παιχνιδι εγινε χαμος οι κοπελες εδειχναν να διασκεδαζουν και αυτες μαζι μας , οταν αλλαξαμε παρτενερ συνεχισαν με τον ιδιο ρυθμο εδω να σημειωσω πως οσο μικροκαμωμενη ειναι η αφροδιτη τοσο ενεργεια και αγριαδα βγαζει στο σεξ σε αντιθεση με την ευα που ειναι πιο κουλ . Μολις τελειωσα εγω ασχοληθηκαν και οι δυο με τον γαμπρο ο οποιος μετα σερνοταν .
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να μπω σε περοσσοτερες λεπτομερειες γενικα πολυ καλη συναντηση με ωραιες εντυπωσεις και πολυ καλη συμμετοχη των κοριτσιων να σημειωσω το επαγγελματικο ενδιαφερον του μαριου οπου μια ωρα μετα με καλεσε και με ρωτησε αν μειναμε ευχαριστημενοι . Βεβαια τετοια ποσα στην εποχη μας ειναι απαγορευτικα , ευτυχως ηταν πριν πιασει για τα καλα η κριση , αργοτερα διαβασα οτι ανοιξαν μαγαζι με μασαζ στην γλυφαδα και μετα καποιες κριτικες περιεργες , μακαρι να μου επιτρεψουν τα οικονομικα μου να χαρω ξανα μια τετοια συναντηση .

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 15, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
500
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
40
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Δεν απαντάω
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού