Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10 0.5
Call Girls 29 March, 2013 827
Ελεάνα (τεστ)
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Το κλεισιμο εύκολο. Επειδή προβλεπόταν να καθυστερήσει μού τηλεφώνησε η ευγενής κυρία να με ενημερώσει για την καθυστέρηση.

Μικρή αναμονή στο δωμάτιο και μπήκε η κοπέλα. ~1,65-1,70μ. Ξανθιά ίσια μακριά μαλλιά, καστανομάτα. Πρόσωπο με καθαρές γραμμές. Σώμα αρμονικό, γυναικείο, νεας, χωρίς γραμμώσεις (όχι μπαμπάτσικη), ανοιχτόχρωμο δέρμα. Ωραίο κάτω στόμα, στήθος μεσαίο που έχει κάποιο πρόβλημα με το νόμο της βαρύτητας. Θηλές καλές. Ηλικίες δεν πετυχαίνω οπότε θάταν μάταιο να σας προβλέψω.

Μερικές αρχικές κουβέντες, έβγαλε ρούχα, και μπήκε για ντουζ. Είπαμε 2-3 κουβέντες και βρέθηκα και εγώ μέσα στη μικρή ντουζιέρα (από το κρεβάτι που είχα ήδη αράξει). Αμοιβαίο πλύσιμο, χαιδεματα, μού έκανε φιλοφρονήσεις, και μετά πήγαμε στο δωμάτιο. Έβαλα μουσική για στριπτηζ αλλά η κοπέλα ήταν ήδη γυμνή, οπότε χόρεψε για λίγο εκείνη όρθια και εγώ ξαπλαρωμένος στο κρεβάτι (ευγενέστατος ο δικός σου). Κουβεντιάζοντας ανεβήκαμε στο κρεβάτι. Με ρώτησε τί μού αρέσει. Είπαμε μερικές κουβέντες. Καλά κάνει και ρωτάει καθώς θέλει να ευχαριστήσει, αλλά απότι διαβάζω κάποιοι ξενερώνουν έτσι. Ίσως θα ήταν καλύτερο να παίρνει κάποιες απλές πρωτοβουλίες και στην πορεία να ρωτάει πού και πού με λάγνο τρόπο «σού αρέσει αυτό...», «θα ήθελες .....εκείνο» κτλ. Χαδια αμοιβαία, τη θήλασα, στήθη μαλακά φυσικά και ό,τι πρέπει για ζύμωμα, να θηλάζεις και τα δύο ταυτόχρονα. Την έγλυψα (πανωστοματόφιλα όχι, αλλά κατωστοματόφιλα ναι). Με χάιδευε και αυτή (κυρίως κορμό). Ελευθερο στοματικό, έβαζε χέρι και είπα να μην το παρακάνουμε για να μην τελειώσω νωρίς -μπάλες δεν έφαγε. 69. Ισπανικό καθώς βοηθάνε τα στήθη της σαν μέγεθος, ελαστικότητα και πυκνότητα. Στοματικό και ισπανικό μαζί από μιά Ελληνίδα, πλήρης μεσογειακή συνεργασία δηλαδή. Λάστιχο, και cow girl. Γύρισμα σε ιεραποστολικό (μάλλον σφικτή θα έλεγα) και τέλος. Doggy δεν δοκίμασα καθώς δεν τρελλαίνομαι ιδιαίτερα. Ντουζ εκείνη. Κουβέντα στο κρεβάτι. Ντύθηκε και αποχαιρετηθήκαμε.

Ευγενής, καθαρή και προσεκτική με θέματα υγιεινής, ήσυχη, ενθαρρύνει/εμψυχώνει με επιφωνήματα ή χαρακτηρισμούς κατά τη διάρκεια των συνευρεσης. Οι αντιδράσεις της μπορούν να εκληφθούν ως αληθινές διότι δεν ήταν υπερβολικές, στέκανε ρεαλιστικά. Στυλ gfe θα έλεγα. Μάλλον δεν είναι των δυναμικών καταστάσεων, του pse, που θα μπορούσαν να βάλουν φωτιά στο δωμάτιο. Νομίζω ότι αποφεύγει στοματόφιλα -δεν τα εκβίασα. Επίσης δεν θέλει δαχτυλοεισαγωγές. Μπορεί να λανθάνω αλλά πρέπει να έχει μιά ποιότητα η κοπέλα. Χαλαρή! Καλή ως προς το χρόνο, παρέμεινε ολόκληρα 60 λεπτά μέσα στο δωμάτιο!

Ελεάνα ευχαριστώ και όλα καλά σού εύχομαι!

ΥΓ1. Απόψε τέλειωσε η ώρα του χειμώνα, τελειώνοντας ένα whiskey που έμεινε μισό, γράφω για μιά που άγνωστη στον τόπο της.
ΥΓ2. Μαντ και Κώε ευχαριστώ!
ΥΓ3. AHG ευχαριστώ!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 30, 2013
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
70 τεστ +24 χοτέλι
Service Style
GFE
Φιλί
καθόλου
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 4

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 March, 2013
Αν και πιστεύω στην ιδιαιτερότητα γενικώς, νομίζω πως οι κριτικές τεστ πρέπει να είναι λίγο πιο "τυποποιημένες". Η συγκεκριμένη κριτική μας αφήνει με την απορία για τα φιλιά τα οποία "δεν εκβίασε ο τέστερ" και την ηλικία της κοπέλας την οποία δεν θέλει να υπολογίσει φοβούμενος την απόκλιση. Για το τελευταίο θα αρκούσε φαντάζομαι μία εκτίμηση του τύπου "γύρω στα 25" ή κάτι ανάλογο. Επίσης δεν κάνει καμία αναφορά στην καταγωγή της κοπέλας ή οποία εφόσον διαφημίζεται ως 100% ελληνίδα παίζει σίγουρα ρόλο. Πιστεύω πως πρέπει να βρεθεί ένας τρόπος να "τυποποιηθούν" οι κριτικές "τεστ" ώστε να απαντούν όσον το δυνατον περισσότερα από τα συνηθέστερα ερωτήματα των παικτών.
L
lavios
31 March, 2013
Κάτι που ξέχασα στην κριτική μου (ο λαός λέει της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά!): Φυσιολογικά και όχι τεχνητά χαμογελαστή η κοπέλα. Γενικά, πραγματική και όχι ψεύτικη σαν υπόσταση.
I
iccaros
31 March, 2013
-Ηλικία 20-25 χρόνων (με περιθώριο σφάλματος). Δεν την θεωρώ μιλφ κτλ. πάντως!! για να το ξεκαθαρίσω.

-Λεπτομέρειες για το φιλί: πλησιάζοντας μια φορά το απέφυγε (έτσι θεωρώ), δεν το ξαναεπιχείρησα. Άλλες το επιχειρούν από μόνες τους, ρωτούν (έχει τον τρόπο της η κάθε γυναίκα).

-Καταγωγή: είναι σε κάθε εκδιδόμενη άγνωστη στην πραγματικότητα! Η Ελεάνα μιλούσε ελληνικά χωρίς ξένη προφορά (no accent). Πιθανόν να είναι όντως ελληνίδα.

Κάλυψα τις απορίες σου!

Προσοχή στα θέματα τυποποίησης (έχει σημασία): όλοι μας δεν έχουμε τα ίδια ενδιαφέροντα και απαιτήσεις στις εμπειρίες μας με τις επαγγελματίες. Μάλιστα ακόμη και ο ίδιος πελάτης μπορεί να θέλει διαφορετικά κάθε φορά πράγματα.

Κατά τη γνώμη μου οι κριτικές καταρχήν θα πρέπει να είναι ρεπορταζ (κοντά στην πραγματικότητα και τα γεγονότα). Μετά ας έχουν και μια παραγραφο γνώμης.

Στη διάθεση σας για πρόσθετες πληροφορίες.
I
iccaros
31 March, 2013
Κυριοι μου μια παρατήρηση: Οι συναντήσεις με τις επαγγελματίες για μας ως πελάτες είναι αληθινές (μέσα στο capacity μας ως πελάτες πάντα). Για τις κοπέλες είναι παίξιμο ρόλων (καταρχήν τουλάχιστον). Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πρέπει να εξελίσσονται και με κάποιο αυθορμητισμό, είναι αμφίδρομες και διαδραστικές (πρέπει να είναι οι συναντήσεις), και όχι σε στυλ check-list τότε χάνεται η ουσία.

Εγώ προσωπικά διαβάζοντας μια οποιαδήποτε κριτική καταλαβαίνω εάν κατι μού ταιριάζει ή όχι, για να κλείσω ή όχι ραντεβου, ανεξάρτητα εάν μού αρέσει ή όχι η κοπέλα ή αυτά που κάνει ή αυτά που γράφονται ότι κάνει, κτλ. Αρα υπο αυτή την έννοια μού είναι χρήσιμη κάθε κριτική πληροφοριακού τύπου και χαρακτήρα (μπορεί να μού χρησιμεύσει να μην κλείσω ποτέ κάποιο ραντεβου). Ειδικά μάλιστα εάν είναι και η πρώτη κριτική που ανεβαίνει. Και φυσικά δεν περιμένω κανένα να μού πει εάν θα πάω ή όχι. Δυστυχώς, άμα δεν σπάσεις αυγά ομελέτα δεν γίνεται!
I
iccaros
31 March, 2013
Και κάτι γενικότερο για την καταγωγή: Έχοντας μια κάποια εμπειρία από στουντιο καποιες κοπέλες δηλώνουν Ελληνίδες. Η προφορά τους δεν μαρτυρά κατι διαφορετικό. Στους διαδρόμους όμως ακούγεται ότι είναι από γειτονικές Βαλκανικές χώρες (ενηλικιώθηκαν στην Ελλάδα), Ρωσοπόντιες, Γεωργιανές, κτλ. Άμα δεν δεις το διαβατήριο ό,τι και να πεις....

ΥΓ. Μού έχει τύχει και το ανάποδο να φαίνεται (εμφανισιακά) Ρωσίδα και να το δηλώνει στο ιντερνετ και από την προφορά και την ομιλία να τη νομίζεις Ελληνίδα! Άντε βρες άκρη!
I
iccaros
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Αποτελέσματα ανά σελίδα: