Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 34 10 0.5
Massage 06 December, 2020 12770
Χαρά και Τρέλλα!
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Χωρίς ραντεβού φτάνω στο ίδρυμα και αφού εχω πρώτα πάρει τηλέφωνο για να ρωτήσω αν υπάρχει διαθέσιμο το siatsu με την NTAIANA. Είχα να πάω κανα 6μηνο (από την τελευταία φορά που ήμουν στην χώρα) και παρόλα αυτά με θυμόντουσαν...(!!!!). Καθώς ήμουν τακτικός πέλάτης, δεν άφησα στην τύχη τίποτε... Συνεννόηση και μου προτείνουν μια κοπελιά φρέσκια που κάνει μόνο μασάζ και αφού πάντοτε έκανα 2ωρο στο μαγαζί (1 ώρα strictly μασάζ) δέχομαι και προχωρώ στον... "Λουδοβίκο". Μασάζ οκ... Δεν είχε τελειώσει η νταιάνα από ραντεβού και μου προτείνουν την Χαρά με "επιφύλαξη όμως γιατί είναι τρελοκομείο". Δέχομαι! Η χαρά ήτνα μια χαρά. Κορμάκι αδύνατο αλλά με καμπύλες... Βυζάκι στητό και ζουμερό!!! ΚΑι όντως τρελοκομείο... Μασάζ καλό και B2B, και ωραίο τσιμπουκάκι... Οι ατάκες και οι σπόντες να πέφτουν βροχή και απο τους δυο μας! Την ξαπλώνω και αρχίζω να την γλύφω μέχρι που δεν άντεχα και φορώ το σκουφί και αρχίζουμε το ιεραποστολικό πάνω στο κρεβάτι του μασάζ... Δεν παίζουν φιλιά και τέτοια αλλά η γκόμενα το χει... Ίσως να την δοκιμάσω και στο siatsou... για Β2Β...

Αντίο λοιπόν Νταιάνα... sorry...!!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Χαρά
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 02, 2014
Κόστος €
150
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού