Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10 0.5
Call Girls 24 January, 2015 2642
Eleni
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Αυτην και αν την κυνηγουσα καιρο, την ηθελα και οταν ηταν golden αλλα και απο το adultclub που καποια στιγμη ειχαν βγαλει μια προσφορα και ετσι οταν ειδα το καινουριο σιτε, φωτογραφίες αλλα και την τιμη δεν δίστασα καθολου να δοκιμασω.

Ειχαν ακουστει διαφορα γι αυτη αν θυμαμαι καλα, ειδικα για την συμπεριφορα της και ελπιζω να βοηθησω με τη κριτικη μου λοιπον.

Αρχικα μιλαμε για ελληνιδα, ειναι αρκετα ομορφο μουτρακι και υπεροχα μαλλια.. Εμενα μου αρεσε πολυ η παρουσια της απο την αρχη και σωματικα ειναι οπως φαινεται στις φοτος.. Εχει μεσογειακο σωμα. με μεγαλα βυζια φυσικα, ΠΑΡΑ πολυ ωραιο πισω συστημα που ειδικα την ωρα του αγωνα "δειχνει".

Αφου τελιωσα με τα "Αντικειμενικα", ξεκιναμε μια συνευρεση που εμενα απο την αρχη μου κερδισε το ενδιαφερον.
Αρχικα με παρακαλεσε να ερθω και εγω για μπανιο (δεν το συνηθηζω λογο βαρεμαρας) και ακολουθησα.. Αναψε κερακια, με εκανε μπανιο και ξεκινησε και μια πιπαπαρα οσο ειμασταν εκει!
Χωρις να μπορω να αντεξω και για πολυ, βγαινω εξω και την περιμενω στο κρεβατι οπου ερχεται και μου σερβιρει την φρεσκοπλυμενη μουναρα της που χαθηκα για αρκετη ωρα!
Απο ιδεες αλλο τιποτα, στα ορθια, στα 4, απο πανω απο κατω και δεν συμαζευετε και 2 ολοκληρώσεις η μια καλυτερη απο την αλλη!

τωρα δεν ξερω αν ειναι απο τις κοπελες που πανε με τα "φεγγάρια" τους αλλα εγω ειδα ενα κοριτσι με πολυ διαθεση για σεξ, με ιδεες και γενικα ενα vfm που καιρο ειχα να συναντησω, αλλα θεωρω ακομα καλυτερο το deal τις 1,5 ωρας!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 24, 2015
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
90
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού