Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10 0.5
Call Girls 28 March, 2017 2412
Εγώ σε ζέσταινα κι εσύ μου...πάγωνες !!
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Συνάντηση πρόσφατη, ολίγων ημερών.
Εμφανησιακά η κορασίδα πολύ κοντά στις φώτο. το κορμί εξαιρετικό με στήθος μικρό αλλά σφριγηλό.
Κώλος επίσης πολύ καλοσχηματισμένος και σφικτός. Πόδι εξαιρετικό. Μέχρι εδώ όλα καλά.
Από κει και πέρα ότι λέει ο τίτλος. Εγω τη ζέσταινα κι αυτή μου....πάγωνε. Α ρε Μητροπάνο τζάμπα το έγραφες το τραγούδι.
Ίσως δεν είμαι αρκετά μαλλιαρός. Δεν κάνω για ρώσσικη αρκούδα αλλά δεν συστήθηκα ως τέτοια. Πάντως ζέστη είχε, η εποχή βλέπεις.
Λοιπόν
Φιλί με γλώσσα δεν έχει.
Πολλά πολλά στο παιχνίδι δεν έχει.
Συμμετοχή φιλική στην καλύτερη. Guest star η κοπέλα.
Μετά το μισάωρο άρχισα να την λυπάμαι. Είχε το βλέμμα "τι σου κάνω μικρό κορίτσι και με παιδεύεις?". Θυμήθηκα όλες τις ιστορίες/παραμύθια που άκουγα μικρός, το κοριτσάκι με τα σπίρτα ειδικά που θυμίζει και ρωσσία λόγω καιρικών συνθηκων πολύ με συγκίνησε. Αποφάσισα να απαλύνω το μαρτύριο και της είπα για στοματικό να τελειώνει η σεπτή τελετή. Τον φύσαγε αρκετή ώρα γεγονός που τρίγκαρε κάτι μέσα μου (είναι αλήθεια ότι ψάχνω air condition γιατί το υπάρχον είναι στα τελευταία του), και κάπου εκεί μεταξύ ψύξης και ηδονής αλά igloo έσταξα κι εγώ ότι μπορούσα.
Σιβηριανές καταστάσεις.
Η μόνη περίπτωση που είδα κάποια ανταπόκριση εκ μέρους της ήταν στην αρχή που την έγλυψα για κανα 10λεπτο.
Τέλος πάντων είναι μια όμορφη κοπέλα που έχεις (και δεν έχεις) στο κρεβάτι σου.
Ας διάβαζα τις κριτικές, έχουν γραφτεί αρκετά !!!
Καλά μπάνια...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 25, 2018
Πόλη
athens
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού