Αναζήτηση

Review Detail

8.2 23 10 0.5
Call Girls March 28, 2012 1439
Μετριότης
Overall rating

6.9
Αποφάσισα να συναντήσω την Έλλη:
1) για τις καλές κριτικές που είχε
2) για τις βυζάρες της
3) για την τιμή
Ήρθε με 5λεπτη καθυστέρηση απλά ντυμένη, κοντούλα με συμπαθητικό τσιγγανέ προσωπάκι. Μιλήσαμε λίγο (μιλάει Ελληνικά)και το πρώτο που με ξενέρωσε ήταν ότι, μετά την κάθε προτασή της χαχάνιζε δίχως λόγο. Άρχισε να γδύνεται αποκαλύπτοντάς μου τις όμορφες βυζάρες της και το σχετικά καλόδιατηρημένο κορμί της.Πήγε για ντουζάκι ( εγώ είχα κάνει ήδη περιμενοντάς την) και τις πρότεινα να χρησιμοποιήσει το λίστεριν και το αντισηπτικό που πάντα έχω μαζί μου. Φιλί με γλώσσα δεν το επεδίωξα, η πίπα της όχι κάτι το ιδιαίτερο και με μπόλικο χέρι ενώ δεν μπορούσε να τον πάρει βαθιά, για cim ούτε λόγος(άν το ήξερα από πρίν δεν θα την είχα πάρει). Γύρισμα σε 69 (μικρής διάρκειας) το οποίο δεν ευχαριστήθηκα ούτε εγώ ούτε εκείνη καθότι με είχαν χαλάσει τα χαχανισματά της και η πίπα της, πρέπει να αναφέρω ότι δεν διαμαρτύρεται σε δαχτυλοσκοπήσεις στο μουνάκι της.
Οφείλω να ομολογήσω ότι η επιδερμίδα της είναι βελούδινη και το βυζί της αν και χαλαρό πολύ καλό στην αίσθηση.
Στο κυρίως πιάτο χρειάζεται καθοδήγηση και δεν παίρνει πρωτοβουλίες (δεν λέει όχι και είναι δεκτική), πρώτα την έβαλα από πάνω για να έχω καλύτερη θέα στις βυζάρες της ακολούθησε στα τέσσερα και ιεραποστολικό με τελείωμα στα βυζιά της.Κατά την διάρκεια της συνεύρεσης οι φωνούλες της ήταν απόλυτα υποκριτικές και μάλλον αστείες. 20 λεπτά πριν τελειώσει ο χρόνος μου της είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι για έξτρα μπολ και ότι αν θέλει μπορεί να φύγει πράγμα το οποίο δεν έκανε (μάλλον είχε επόμενο ραντεβού στο ίδιο χοτέλι)

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 19, 2013
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Service Style