Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 5 10 0.5
Call Girls 09 April, 2012 910
Μια καλούτσικη εμπειρία
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Η συνάντηση με την Emmanuela έγινε κάποια στιγμή μέσα στον Οκτώβριο.
Οταν την πρωτοαντίκρυσα ομολογώ πως απογοητεύτηκα καθώς το πρόσωπο της ήταν μέτριο και φανέρωνε την πραγματική της ηλικία που δεν είναι 27 όπως δηλώνει αλλά γύρω στα 38. Καταλαβαίνετε πως είναι μεγάλη η διαφορά...

Ευτυχώς, όταν έβγαλε τα ρούχα της η κατάσταση βελτιώθηκε κάπως διότι το σώμα της είναι καλό, χωρίς όμως να είναι κάτι το εντυπωσιακό. Έχει πάντως ψιλοωραίο βυζάκι μικρομεσαίο μεν, καλοσχηματισμένο δε. Και πολυ ωραίο κωλαράκι-επίσης καλοσχηματισμένο. Το πρόβλημα του σώματος της-γι'αυτό και του βάζω μόνο 8-είναι ότι είναι 38 ετών περίπου, ίσως και λίγο μεγαλύτερη. Αν αυτή την γκόμενα τη συνάντουσα 10 χρόνια μικρότερη, θα ήταν μάλλον σούπερ εμπειρία

Το σεξ μαζί της είναι ωραίο αν είναι κανείς fun του PSE. Εγώ δεν είμαι-προτιμώ κάτι ενδιάμεσο του pse kai gfe-οπότε με χάλασε το γεγονός ότι δεν ήθελε φιλιά.

Με ενημερώνει μετά την πρώτη εκτόνωση (όπου κάναμε ένα ωραίο πισωκολλητό που άξιζε λογω ωραίου κώλου) ότι κάνει και αυταρχικό και βγάζει ένα strapon! Της είπα ότι δεν θέλω, αλλά την άφησα να μου βάλει δαχτυλάκι(με κάτι γάντια ιατρικά που είχε) ενώ μου έπαιρνε πίπα ή μου την έπαιζε. Έτσι τελείωσα και δεύτερη φορά. Καλός ο οργασμός, αλλά είχα και καλύτερους χωρίς τον πρωκτικό παράγοντα. Δεν κάνει πάντως cim.
Η τρίτη φορά που τελείωσα είναι ανάξια λόγου.

Όσον αφορά το social time είναι αρκετά βαρετή καθώς είναι εγωκεντρική, ψωνάκι και έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της γενικότερα.

Δύσκολα θα την ξανάβλεπα γιατί είναι...μεγάλη ρε γαμώτο!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 01, 2012
Πόλη
αθηνα
Χώρα
ελλας
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
200
Service Style
PSE
Φιλί
καθόλου
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 2

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού