Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10 0.5
emily3.jpg
Call Girls 28 January, 2015 649
καλή
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Συνάντηση με την κοπέλα πριν από λίγες μέρες σε ξενοδοχείο του μεταξουργειου . η κοπέλα ήρθε στην ώρα της είχα κλείσει ραντεβού απο το απόγευμα με πολύ εύκολη συνεννόηση με το γραφείο. χτυπάει η πόρτα και μπαίνει η εμιλυ με casual ντύσιμο.. πρώτη εντύπωση δεν ξετρελάθηκα μου φάνηκε νορμαλ πρόσωπο πολύ γλυκό με μικρά πράσινα ματάκια αλλά χωρίς κάτι το εντυπωσιακό. εκείνη όλο κέφι και ναζι χαμογελαστή με άρχισε στα φιλιά(δεν δίνει με γλωσσα). Αφού συστηθήκαμε κλπ καλή στο social χαβαλέ έχει χρόνια στην Ελλάδα.. μπαίνει για μπάνιο της ζήτησα να μπω μαζί της αρνήθηκε ευγενικά λέγοντας μου πως έχει μια έκπληξη για μένα.. η έκπληξη ήταν τα εσώρουχα που φοράει στις φωτογραφίες.. με έφτιαξε τρελά είναι η αλήθεια! Ξεχωρίζει το στήθος της μεγάλα φυσικά πολύ ωραία στην αφή και αρκετά σφιχτά με ωραία ρόγα γενικά το στήθος ήταν ότι καλύτερο στο σώμα της. έχει κιλά στην κοιλιά οχι άσχημα απλα παραπάνω. Το ξέρει και η ίδια μου είπε πως παει γυμναστήριο :) αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν πως ο κώλος της παρόλο τα παραπάνω ήταν πολύ σφιχτός χόρτασα χούφτωμα και σφαλιάρες. στον αγώνα πιο πολύ για gfe καταστάσεις αντέχει και τις δυνατές στροφές χωρίς να αρνηθεί τίποτα δάχτυλα παντού αλλά anal δεν κάνει συμμετέχει αλλά δεν παίρνει πρωτοβουλίες.. πίπα πολύ καλή βαθιά με φτυσίματα περιποίηση όλης της περιοχής αλλά δεν κάνει cim.. σε γενικές γραμμές πέρασα πολύ καλά αλλά δεν ήταν κάτι που θα μου μείνει.. καλά να περνάτε!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 12, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού