Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 18 10 0.5
Massage 19 December, 2020 7867
ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Πέρασα μέσα στο κατακαλόκαιρο από την περιοχή και είπα να δω τι γίνεται (για την ημερομηνία δεν είμαι σίγουρος). Πολύ μέτριο το ρόστερ αλλά δικαιολογημένα λόγω αδειών. Διάλεξα την Άννα - Μαρία που δήλωσε ρουμάνα γύρω στα 20 με μέτριο πρόσωπο και καλό σώμα. Βασικά το σώμα της έχει πάρει λίγα κιλά από τότε που την είδα σε κάποιο μαγαζί της Καλλιθέας (νομίζω Θησέως 81). Παρόλα αυτά είναι ωραίο κορμί το μικρό.
Στο μασάζ της ζήτησα και πήρα λάιτ έκδοση γιατί δεν πολυξέρει οπότε φύλαξα τους σπόνδυλους μου για καμια πιο σχετική. Καλό ήταν πάντως για ελαφρύ μασάζ.
Στο παιχνίδι είναι αρκετά καλό το μικρό. Ξεκινήσαμε με χάδια και χουφτώματα στο κορμί της. Ωραία πίπα, χωρίς βιασύνες και με αρκετή προσπάθεια να πάει όσο πιο βαθιά γίνεται. Έχει μέλλον στον τομέα αυτό. Καλά στησίματα με κορυφαίο το καβαλίκεμα της. Εκεί έδειξε να το φχαριστιέται και η ίδια πιο πολύ.
Στο τέλος με ρώτησε πόσο μπορώ να αντέξω χωρίς να χύσω και της λέω σήκωσε τον ξανά και θα τα δεις όλα. Αλήθεια λες μου απαντάει με νάζι το μικρό και της λέω δοκίμασε αλλά πες τους και μέσα ότι θα καθυστερήσεις για να μην ανησυχούν. Κάπως έτσι (χωρίς δεύτερο γύρο) αποχαιρετιστήκαμε με γέλια.
Ίσως την ξανάπαιρνα αν ξαναπήγαινα από το μαγαζί και δεν έβρισκα κάτι πιο ωραίο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
5
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 11, 2012
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού