Αναζήτηση

Review Detail

8.9 16 10 0.5
Call Girls November 29, 2020 782
Επαγγελματίας....
Overall rating

8.1
Έχω συναντήσει την Εύα τόσες πολλές φορές που πραγματικά έχω χάσει το μέτρημα.Για αυτό το λόγο θεώρησα να γράψω και μία κριτική...

Για την Εύα έχουν γραφτεί σχεδόν τα πάντα.Δεν είναι η κορμάρα,δεν έχει το θεϊκό πρόσωπο αλλά στο κρεββάτι είναι πραγματική επαγγελματίας με ότι αυτό συνεπάγεται....Για όση ώρα είσαι μαζί της σε κάνει να νιώθεις το κέντρο του κόσμου...Θέλει να σε ευχαριστήσει και κάνει τα πάντα για το πετύχει αυτό.Φανταστική πίπα με πολύ ωραίο και προσεχτικό καραμέλωμα της "κάτω" περιοχής και συγχρόνως γατίσια βλέμματα που πραγματικά σε στέλνουν αδιάβαστο! Αντέχει το σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις με άνεση και αληθοφανείς φωνούλες,και στο τέλος τα αποτελέσματα τα καταπίνει μέχρι τελευταίας σταγόνας χωρίς κανένα πρόβλημα!
θα πρέπει να πω ότι η Εύα θα έρθει στο κρεββάτι πάντα πεντακάθαρη και αυτό για μένα είναι ένα μεγάλο συν,παρότι περνάει αρκετό χρόνο πριν στο μπάνιο...(γιατί ρε γαμώτο αυτή η ώρα φαίνεται τόση πολύ ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι;...:D )
Βεβαία πάντα υπάρχει και η άλλη πλευρά του νομίσματος...Ο επαγγελματισμός της,την έχει κάνει να κινείται σχεδόν μηχανικά...χωρίς αυτό που κάνει να είναι λάθος,προσωπικά το να γνωρίζω τι θα συμβεί τα επόμενα 5 λεπτά στο κρεββάτι με χαλάει ...Ίσως να είμαι εγώ ο περίεργος αλλά αυτή η συμπεριφορά robot με αφήνει προβληματισμένο όταν γυρίζω σπίτι μετά από ένα ραντεβού με την Ευα.

Υ.Γ.Η ημερομηνία της συνάντησης είναι τυχαία

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 18, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
300