Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls 22 September, 2010 222
αχ
Γενική βαθμολογία 

9.4
Εμφάνιση πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση σώμα 

9.0
Συμμετοχή 

10.0
Συμπεριφορά/Social time 

9.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

9.5
τι να πρωτοπω τωρα για την εβιτα και οχι ευα 22 μιας και καμια σχεση δεν εχει με το ονομα και την ηλικια της.μετα απο αρκετα ραντεβου που εχω κανει μαζι της δεν θα πω πολλλα απλα μονο οτι αυτη η γυναικα εχει εναν τροπο να με παρασερνει να της δωσω οσο εχω.ποτε οσες φορες ει φυγει απο το δωματιο δεν εχω κουραγιο να παρω τα ποδια μου.αποφασισα λοιπον μιας και δεν καταφερα ποτε να κλεισω ουτε πανω ουτε κατω απο διωρο να την παρω ενα διημερο και κατι μηπως και την χορτασω.κλεισαμε λοιπον και ηρθε.το μονο που θα πω σε οτι αφορα το σεξουαλικο ειναι οτι οτι πριν απο αυτο νομιζα οτι στα προηγουμενα ραντεβου ηθελε να γαμηθει.ειχα κανει λαθος γιατι τοτε καταλαβα τι σημαινει να θελει.εγω την βρισκω πολυ ομορφη αν και εχει μικρο βυζι λατρευω το κορμι της.η κοπελα μπορει να σταθει διπλα σου οπου θελεις με τους περαστικους να μενουν μαλακες απο το ντυσιμο της και την σταση της.περασα πολυ ομορφα αλλα στην πορεια μας τα χαλασε μιας και πλεον η συμπεριφορα της ειναι ακρως επαγγελματικη πραγμα που με χαλαει.και μας εκοψε το γνωστο τηλεφωνο και το εδωσε στον εκπροσωπο αλλα σιγα σιγα εκοψε να απανταει στο προσωπικο της τηλεφωνο που δεν το εχουν ολοι.το μονο αρνητικο της συναντησης για να μην το ξεχασω ειναι οτι δεν ηθελε να ανεβει στη μηχανη και κυκλοφορουσαμε με το αυτοκινητο.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 25, 2011
Πόλη
κυκλαδες
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
Διήμερο
Κόστος €
1000
Service Style