Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 5 10 0.5
Call Girls 25 April, 2016 815
Θυμίζει Μελίσσα
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Ημερομηνία ενδεικτική. Τηλέφωνο στο γραφείο χωρίς κάτι στο μυαλό μου, μου προτάθηκε η Εύα με την αττάκα ότι είναι δυνατή στο πρόγραμμά της και συμφώνησα. Από εμφάνιση πρόσωπο next door, συμπαθητικό όχι ουάου, σώμα πετίτ 1,60-1,65 με μικρό στήθος κάπου στο 2άρι. Συνεννόηση στα αγγλικά. Η προσωπικότητα που βγάζει την κάνει γοητευτική στην πορεία. Συμπαθής λοιπόν, έξυπνη και ευθής, συνειδητοποιημένη, χωρίς προσποιήσεις και δήθεν στυλάκι. Με το που μπήκε με φίλησε σταυρωτά και πριν ξεκινήσουμε τις συστάσεις κάθησε στο κρεβάτι με τράβηξε πάνω της και άρχισαν τα γλωσσόφιλα. Γδυθήκαμε και με τράβηξε για ντουζάκι, όπου έδειξε ότι ειναι πειραχτήρι. Έκανε το κόλπο που στον βάζει (από πίσω) στα μπούτια της και σε σφίγγει με τα πόδια ενώ αυτή είναι όρθια (λίγες το κάνουν) και με έσπρωχνε να τη χουφτώνω. Γενικά όλο αυτό δείχνει διάθεση από τη μεριά της. Δεν αντιλέγω ότι είναι στα πλαίσια της δουλειάς και προγραμματισμένα/σκηνοθετημένα, αλλά αυτά τα λέμε συνέχεια, σημασία έχει ότι κάνει τη διαφορά όλο αυτό.

Στην πίπα το έχει το έχει το άθλημα, έχει και deepthroat στιγμές, με τέλειωσε (με το ζόρι) στο στόμα της και όταν σηκώθηκα για μπάνιο μου λέει δεν νομίζω ότι χρειάζεται καθάρισμα. Χαχα. Ο δεύτερος γύρος άρχισε αμέσως. Με τη συγκεκριμένη στο σεξ βρήκα πάτο, και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι η ίδια δεν τραβήχτηκε σε καμιά στάση, αντίθετα πίεζε για ακόμα πιο βαθιά που απλά δεν υπήρχε. Δεν έδινε σε καμιά περίπτωση την εικόνα μιας επαγγελματία που κρατάει δυνάμεις, αλλά την κοπέλα σου που θέλει να ξεσκιστεί πάντα σε GFE πλαίσια. Παρόλα αυτά στην πορεία φάνηκε ο επαγγελματισμός μετά από λίγο όταν κατέφυγε και πάλι στην πίπα για το τελείωμα. Σόσιαλ συνοπτικό και ουσιαστικό. Υπήρξε χημεία θα έλεγα σε αυτό το σημείο, είπαμε λίγα αλλά ουσιαστικά για την κατανόηση και των δύο. Καπνίστρια για όσους τους αφορά. Συμπαθής ύπαρξη κι ευχάριστη έκπληξη που θα ξαναέβλεπα - την τιμάει τη φανέλα όπως έγραψαν και πριν από μένα. Έχει κάτι από Μελίσσα όπως έγραψα και στον τίτλο. Η τιμή λίγο τσιμπημένη στα 130. Στα 2ωρα δε βγαίνουν 4 τελειώματα άρα πληρώνεις για κάτι που δεν πρόκειται να γίνει.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 01, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
260
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Οχι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού