Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10 0.5
Massage 21 January, 2012 1641
λιζα να πω σχεδον φοβερη;
Γενική βαθμολογία
 
7.8
πρωτη φορα και εγω εδω σημερα 28/1/12.καθαρος χωρος προσφατα ανακαινισμενος με μινιμαλ ντεκορ και ζεστος χωρος στα δωματια με το ντουζακι τους και τα απολυτως απαραιτητα μεσα μασαζοκρεβατο,καναπες και δυο-τρια πραγματα για να γεμιζει ο χωρος.

μου ανοιξε η μαγια προφανως με θυμηθηκε απο το στουρναρη 63 και αμεσως μου ειπε τα καθεκαστα και μου εδειξε τις δυο κοπελιτσες που ηταν εκεινη την ωρα την λιζα και την μαρινελα αν θυμαμε καλα το ονομα της.ειμαι λατρεις του πετιτ οποτε διαλεξα λιζα και οχι την αλλη κοπελα που ηταν μετριοτατη στο προσωπο και απο σωμα δεν ελεγε και πολλα αφου ειχε αρκετα ψωμακια αν και σε μερικους μπορει να αρεσει ειναι καθαρα δικια μου γνωμη.

η κοπελα ηρθε μετα απο κανενα 5λεπτο και ξεκινησε ενα μασαζακι λιγο δυνατο και μερικες φορες χαλαρωτικο.δεν ηταν χαλια και σιγουρα οχι τελειο,ειναι ομως πολυ καλυτερο απο μερικες που εχω συναντησει.μαλιστα με καβαλησε για να μου κανει την πλατη που λιγε ςτο κανουν.λιγο συζητηση γι ανα σπασει ο παγος και κυριως για αναγνωριστικους σκοπους.μετα απο κανενα 15 λεπτο γυρισα για τα περετερω.

καταρχας δεν ρωτησα απο που ειναι γιατι μιας και ηταν οκ δεν με νοιαζει.το σεξ μαζι της ηταν πολυ καλο αγκαλιτσες,φιλακια οχι στο στομα αλλα λες και ημουν με την γκομενα μου και εναλαγες στασεων σε μασαζοκρεβατο και καναπε.απο οτι φαινεται το ευχαριστιεται.
η κοπελα ειναι κοντουλα μελαχροινη με μικρο ωραιο βυζακι και απιθανες ρογες που δεν μπορουσες να μην τις γευτεις.ωραια κουνηματα και γενικα επειδη ειμαι δυσκολος στο τελειωμα γιατι απλα αργω ηταν απο τις λιγες φορες που γκομενα με καταφερε να τελειωσω σε ιεραποστολικο καιγια αυτο η μαγαλη βαθμολογια που εδωσα.αυτο βεβαια εχει να κανει και με την καλη χρησιμοποιηση των μυων της.

απο οτι ειπε ειναι καινουρια εκει οποτε να περασετε καλο θα ηταν να την συναντησετε.σιγουρα θα ξαναπηγαινα και καλη η τιμουλα τους στα 60ευρω.ισως ειναι κραχτης για την καινουρια ανακαινηση και απο οτι ειπε ειναι κατω απο καινουρια ιδικτησια.πιστευω να μην αλλαξει η τιμη γιατι σε καιρους δυσκολους δεν νομιζω οτι αφηνει πολλα περιθωρια.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
λιζα
Κοπέλες διαθέσιμες
λιζα και μαρινελα
Ημερομηνία
January 28, 2012
Κόστος €
60
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού