Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10 0.5
Massage 21 January, 2012 1651
δυσκολα θα ξαναπαω
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Καλησπερα στους φιλους,μετα απο την πρωτη φορα μου στο μαγαζι και υστερα απο προτροπη της κατερινας μεσω φεις ειπα σημερα να παω στο μαγαζι να δοκιμασω την τυχη μου.τι το ηθελα!
μου ανηγει η σεριφισα ευα που προφανως παιζει και αυτη αλλα την δεδομενη στιγμη λογω καθηκοντων δεν μπορουσε και βλεπω τα κοριτσια.
να πω οτι η πορτιερισα ηταν καλο παιδι κοντο,κοντο ξανθο μαλλι μινακι στενο,οπως ολες.τεσπα περνανε 3 κοπελες και διαλεγω την ευα νο2 μια κοντουλα μελαχροινη μετα ομως απο διαλογο με την ευα-πορτα μου ειπε για ναταλια οτι εινια καλη και θα περασω καλα μεσα.
αμ δε.περασα περιμενα και ηρθε η ναταλια,κανονικο υψος ξανθο κοντο μαλλι,λιγα πιασιματακια,εως εδω καλα.απο μασαζ λιγα πραγματα και αρχιζει η ξενερα.πανω στην κουβεντα του οτιεχει ωραιο πατο μου ειπε οτι τον δινει οχι σε ολους και η τιμη;40 ευρω.ηθελε 40 ευρω εξτρα γιατι λεει ποναει και ειναι στενη.ομως μετα το 69 δεν ειδα να ειναι και τοσο στενο.
καλη πιπα και μετα αναλλγες στασεων και με σταματει για να μου φορεσει δευτερο προφυλαχτικο.τελειωσα στο τελος με πιπα και χερι μιας και με ειχε ξενερωσει η ολη φαση.
πηγα με την σκεψη να αλλαξω απο στουρναρη 63 που ειμαι πελατης αλλα απο οτι βλεπω δεν παει το πραγμα.
για να ειμαι δικαιος ομως θα πρπει να δωσω και μια ευκαιρια στις αλλες κοπελες .

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ναταλια
Κοπέλες διαθέσιμες
αλεξανδρα,ευα
Ημερομηνία
November 20, 2012
Κόστος €
60
Βάρδια
Βραδινή
Υπηρεσίες
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 November, 2012
Αυτό με την διπλή καπότα είναι μεγάλη μαλακία γιατί τρυπάει πιο εύκολα λόγω της τριβής. Και εννοείται ότι χάνεται ακόμα πιο πολύ η αίσθηση.
H
hooligan
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: