Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10 0.5
Massage 21 January, 2012 1643
Εδωσα 60 και τα κλαίω
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Η επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαζατσίδικο έγινε στις αρχές Νοέμβρη.Με υποδέχτηκε μια κοντή ξανθιά τσαχπίνα και μου παρουσίασε 3 κοπέλες Εύα , Νάταλι , και μια δεν θυμάμε όνομα, μου πρότεινε την Ναταλί της αντιπρότεινα να πάρω την ίδια (σερίφισα)μου είπε δεν γίνεται , έτσι πήρα την Εύα (μελαχρινή Ρουμάνα καυλόφατσα)με μικρή κοιλίτσα μάλλον απο τα σουβλάκια και τις μπύρες που καταναλώνουν στα διαλλείματα (από ότι είδα βγαίνοντας).
Λοιπόν το δωμάτιο μικρό (2,5Χ3)με μια καρέκλα άχρηστη και άβολη για αγώνα, ο πάγκος τριζάτος και ετοιμός να καταρεύση μόλις ξάπλωσα.
Ξεκίνησα με μασάζ το οποίο οφείλω να ομολογήσω ότι με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο παρόλο που δεν μπορούσα να χαλαρώσω λόγω του ετοιμόροπου μασαζοκρέβατου που μου έδινε την εντύπωση ότι απο στιγμή σε στιγμή θα καταρεύση και θα σωριαστώ στο πάτωμα.
Συνέχεια του αγώνα αφου μου φόρεσε λάστιχο με πίπα (τίποτα το ιδιαίτερο), στο κυρίως πιάτο ξενέρωσα γιατι δεν είχα τόπο να την πηδήξω, έτσι την πήρα στα όρθια στημένη στον τοίχο και λίγο πήδημα πάνω στον πάγκο προσεκτικά.
Γενικά συναγωνιστές μου άφησε την εντύπωση ότι πήγα σε στούντιο, ίσως να με καλόμαθαν κάποια cg και μου φάνηκε άσχημο (ας όψεται η κρίση).
Πιστεύω ότι με λίγα € παραπάνω βρίσκεις πολύ καλά cg + Ξενοδοχείο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Εύα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 09, 2012
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού