Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 25 10 0.5
Delight Φραντζή 7 Frantzi 7  Delight
Massage 01 November, 2016 9425
Μαρία Κοκκινομάλλα - Χαλαρό Μεσημεράκι
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Επίσκεψη στο εν λόγω φρέσκο ίδρυμα κοντά στην ημερομηνία που αναφέρεται κατά το μεσημεράκι. Γενικά οι συναγωνιστές έχουν περιγράψει έως τώρα σωστά τα πράγματα.
Όμορφος χώρος, αρκετά διακριτική η είσοδος και ευγενική η υποδοχή. Πέρασμα το γραφείο και επεξήγηση των προγραμμάτων με 60€ για μισή ώρα, 80€ για 1 ώρα και 100€ για Β2Β. Τα χρήματα μπροστά ήταν ίσως και το μόνο κάπως ενοχλητικό.

Από κοπέλες πρώτη και χαμογελαστή εμφανίστηκε η Μαρία με την οποία και πέρασα έχοντας ήδη ακούσει για καλό μασάζ, συμπαθητικό 2ο μέρος και ευχάριστη προσωπικότητα. Περάσαν άλλες 5-6 κοπέλες εκ των οποίων σίγουρα οι Βερόνικα, Ντανιέλα, Βικτώρια και μερικές ακόμα που δε συγκράτησα όνομα. Καμία κοπέλα δεν ήταν αδιάφορη εμφανισιακά και υπήρχε ποικιλία.

Πέρασμα στο δωμάτιο με τη Μαρία η οποία ήταν πολύ ευδιάθετη και φάνηκε να έχει κι εκείνη διάθεση να περάσει καλά, με κάποιες πρώτες ενδείξεις ύπαρξης καλής χημείας. Φιλάκια και αγκαλίτσες και πέρασμα στο ντους ενώ εκείνη αποχώρησε και επανήλθε μετά από λίγο. Το δωμάτιο όμορφο, άνετο αν και λίγο φορτωμένο με πράγματα καθώς είχε και το στρώμα του Β2Β εκεί. Η καμπίνα της ντουσιέρας σύγχρονη και καθαρή αλλά με μεγάλη καθυστέρηση (2 λεπτά τουλάχιστον) στην άφιξη του ζεστού νερού (μακρόστενο το μαγαζί και με μεγάλο μήκος σωληνώσεων προφανώς...)

Είσοδος της Μαρίας στο δωμάτιο με το τέλος του ντους και ξάπλωμα μπρούμυτα στο σχετικά στενό μασαζοκρέβατο όπου και ξεκινήσαμε με μασάζ. Πολύ επαγγελματικά ρώτησε για πιθανά προβλήματα υγείας καθώς και για προτίμηση σε ένταση μασαζ. Για τα δικά μου γούστα η Μαρία έκανε ένα ωραίο δυνατό μασάζ σε όλο το σώμα χωρίς να παραλείψει τίποτα, με αρκετά καλή μείξη τεχνικών (παλάμες, δάκτυλα, αγκώνες), επιπέδου που θα έστεκε μέχρι και σε σπα. Οπωσδήποτε ανώτερο ως πολύ ανώτερο από τα περισσότερα που έχω δοκιμάσει σε ανάλογα μαγαζιά. Αυτό το οποίο δεν ήταν πολύ επαγγελματικό και το είπε πρώτη η ίδια, αν και εμένα στη συγκεκριμένη περίπτωση δε με πείραξε καθόλου, ήταν η διάθεσή της για κουβέντα την ώρα του μασάζ. Η ίδια όμως είναι ένας νέος και ευχάριστος άνθρωπος, χωρίς ίχνος κακώς εννοούμενη μαγκιάς ή ύφους με αποτέλεσμα να περάσει πολύ ευχάριστα και απολαυστικά ο χρόνος του μασάζ και να ενισχυθεί η καλή χημεία που φάνηκε από την αρχή.

Λίγο χαλαρωτικό μασαζάκι μετά τις έντονες πιέσεις του αρχικού μέρους και πέρασμα με χάδια και φιλιά τύπου gf σε όμορφο παθιασμένο σεξ με τα πάντα όλα (εκτός πρωκτικού που δεν ασχολήθηκα), σαν αυτό που θα έκανες με την κοπέλα σου. Ξάπλωμα της ίδιας ανάσκελα στο κρεβάτι και περιποίηση και "φάγωμα" από εμένα προς εκείνη την οποία δέχτηκε με χαρά και πολλά υγρά, γλωσσόφιλα στο ενδιάμεσο και φιλιά στο σφιχτό 3,5-4άρι στήθος της. Καύλα μεγάλη εκατέρωθεν και αλλαγή στον μικρό χαμηλό καναπέ με εμενα καθιστό. Λίγο ελεύθερο στωματικό όπου τη σταμάτησα για να μη χύσω, πέρασμα προφυλακτικού και καβάλημα της από πάνω και βαθύ κάρφωμα όπου και οι 2 τελειώσαμε και το ευχαριστηθήκαμε. Στη συνέχεια μπήκε πρώτη για ντους, μετά εγώ και αφού ντυθήκαμε παρεούλα χωρίσαμε με φιλιά.

Συνολικά ήταν από τις πιο VFM εμπειρίες σε χώρο μασάζ που συνδύαζε τον φρέσκο και καθαρό χώρο, το πραγματικά καλό μασάζ (σπάνιο) και καλό 2ο μέρος όπως ακριβώς το θέλω. Η Μαρία είναι ένα γλυκό κορίτσι 22-25 χρονών το πολύ, γεματούλα οπωσδήποτε οπότε μάλλον όχι για όλα τα γούστα αλλά με την φρεσκάδα και τη νεανική απαλή επιδερμίδα της ηλικίας της με αποτέλεσμα να μην έχει επί της ουσίας ούτε κυτταρίτιδα ούτε χαλάρωση.

Οπωσδήποτε είναι μια επίσκεψη που σκοπεύω να επαναλάβω και για να ξαναβρεθώ με την Μαρία αλλά και για να δοκιμάσω άλλες κοπέλες του μαγαζιού.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ημερομηνία
January 27, 2017
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού