Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 25 10 0.5
Delight Φραντζή 7 Frantzi 7  Delight
Massage 01 November, 2016 9479
Βασιλική, πέρασα καλά θα την ξαναδώ
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Η ημερομηνία συνάντησης είναι ενδεικτική, το κορίτσι το συνάντησα πριν αρκετές μέρες.

Αποφάσισα να επισκεφθώ το συγκεκριμένο μαγαζί για να δω από κοντά την Βασιλική για την οποία είχα διαβάσει καλά σχόλια αλλά και κριτικές, με σοβαρό όμως μειονέκτημα, για τέτοιου είδους μαγαζιά, να μην κάνει καλό μασάζ κι ότι προσπαθεί να το αποφύγει. Τα γνωρίζεις αυτά κι αποφασίζεις.

Την είδα μόλις έβγαινε από δωμάτιο κι αμέσως μου έκανε κλικ. Την κλείνω για μισή ώρα, αφού δεν κάνει καλό μασάζ δεν έβρισκα λόγο να την κλείσω για περισσότερο.

Αμέσως με το μπήκε μέσα να μου αφήσει πετσέτα διαπίστωσα ότι γουστάρει τα γλωσσόφιλα, πέρασε το τεστ μου.
Λοιπόν η Βασιλική είναι ένα κορίτσι, μικρό (24 ετών), άνω του μετρίου όσον αφορά την εμφάνισή της (πρόσωπο - σώμα), το στήθος φυσικό 2άρι αρκετά καλό. Είπαμε γουστάρει τα γλωσσόφιλα και τα επιζητεί, μάλιστα το παραδέχθηκε και σε σχετική μου ερώτηση. Μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι δεν κάνει CIM και CIF. Έχει πολύ καλή συμμετοχή, αυτό είναι για μένα που της δίνεις πολλούς πόντους, γουστάρει τα φιλιά, τα χάδια και γενικά στην περιποίηση που της κάνεις. Όταν έγλειφα λαιμό, αυτάκια, στήθος το έβλεπα , το καταλάβαινα, ότι το γούσταρε, ότι την έβρισκε πολύ, όταν δε έφθασα στο μουνάκι της και το έγλειφα τρελάθηκε, τα βογγητά της άλλο πράγμα, μου πίεζε το κεφάλι μου στο μουνάκι της και με παρότρυνε να μην σταματήσω αλλά να συνεχίσω, παράλληλα δάγκωνε σεντόνι και μαξιλάρι και βαριανάσαινε. Πολύ καλή η συμμετοχή της, επαληθεύτηκαν τα όσα είχα πληροφορηθεί.

Το στοματικό της μέτριο προς καλό, δεν τρελαίνεσαι όμως σίγουρα μου έχουν κάνει και καλύτερο, δεν είχαμε Deep Throat και Mouth Fucking, από την άλλη ήταν η πρώτη μας συνάντηση και θέλω να πιστεύω ότι σε άλλες θα βελτιωθεί αισθητά εδώ.
Στο σεξ δύο στάσεις κάναμε όπως τις ήθελα, μία μ’ εκείνη από πάνω κι εγώ μία να της γλείφω τα στήθη και μία να της δίνω γλωσσόφιλα. Το τελείωμα ήρθε σε ιεραποστολική και να πέφτουν πάλι τρελά γλωσσόφιλα. Τελείωσα και δεν σταματήσαμε τα φιλιά, φιλιόμασταν κάνα 5λεπτο τουλάχιστον (δεν κάνω πλάκα).

Στη συνάντηση πήγα με τα νερά της δεν απαίτησα πράγματα που δεν ήθελε να κάνει, μάλιστα σε κάποια φάση της τη ρώτησα αν σ’ αρέσει κάνεις μασάζ και αντί απάντησης μου έδωσε γλωσσόφιλο (κατάλαβα).

Αφού είχαμε τελειώσει και συζητούσαμε για τη ζωή της στην Ελλάδα και για την αδερφή της, της λέω - Ξέρεις τι θέλω; - Τι; (μου λέει). Της λέω να με αγκαλιάσεις σφικτά και να τρελάνεις στα φιλιά. Αφού μου ρίχνει ένα πονηρό χαμόγελο το άτιμο με αγκαλιάζει σφικτά και δίνει παθιάρικα γλωσσόφιλα, κι εγώ παράλληλα να την χαϊδεύω παντού, δεν είχα βγάλει ακόμη το προφυλακτικό και μου σηκώθηκε πάλι ρε πούστη μου, τέτοια φάση με τη μικρή. Δεν προλαβαίναμε όμως είχε περάσει το μισάωρο. Πάω να σηκωθώ για να φύγω, μου πιάνει το χέρι μη φεύγεις, μου λέει, γλείψε μου λίγο του μουνάκι, φυσικά δεν της χάλασα το χατίρι (έκατσε κι ένα 10λεπτο παραπάνω).

Πέρασα καλά με την Βασιλικούλα και πιθανότατα να την ξαναδώ. Στο συγκεκριμένο μαγαζί αξίζει επίσης (πάντα κατά την άποψη μου) και η Βερόνικα (λίγο πιο μεγάλη 4 με 5 χρόνια) η οποία όμως σου κάνει αρκετά καλό μασάζ που δε στο κάνει η Βασιλική. Επίσης έχω ακούσει καλά λόγια για την Κίρα την οποία είδα αλλά δεν την πρόσεξα ιδιαίτερα, καθώς και για την Μάργκο, καλό σώμα, καλό σεξ με καλή συμμετοχή, αυτή δεν την είδα.

Να σημειώσω ότι η .. συνεδρία έλαβε χώρα σε καναπέ που γίνεται κρεβάτι.
Μασάζ δεν μου έκανε καθόλου, ήξερα ότι δεν το κατέχει και δεν το απαίτησα, αλλά το σύστημα δε δεχόταν την κριτική μου χωρίς βαθμολογία γι' αυτό κι έβαλα 5.

Να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι η κυρία επί της υποδοχής, μου διαφεύγει τ’ όνομά της, είναι πολύ ευγενική κι εξυπηρετική.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Βασιλική
Κοπέλες διαθέσιμες
Κίρα, άλλες δε θυμάμαι
Ημερομηνία
June 06, 2017
Κόστος €
60
Εξτρά €
-
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού