Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 25 10 0.5
Delight Φραντζή 7 Frantzi 7  Delight
Massage 01 November, 2016 9830
Στον υπερθετικό!!!!!
(Updated: 26 July, 2024)
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Η Ελένη είναι μια γυναίκα που τα έχει όλα στον υπερθετικό βαθμό. Ύψος, Βυζάρες, μπουτάρες, γαμπάρες, κωλάρα, πλατάρες, γλωσάρα. Πρόσωπο όχι ακριβώς όμορφο, αλλά πολύ σέξι, όπως και πολύ ερωτική κίνηση. Γυναικάρα δηλαδή. Και η εμπειρία μαζί της είναι κι' αυτή στον υπερθετικό βαθμό. Ξεκινήσαμε με μασάζ body to body, με ζεστό λαδάκι και πολύ ερωτική διάθεση. Όταν φτάσαμε στο κυρίως πιάτο, πραγματικά έχασα τη μπάλα!!!!! Η γυναίκα είναι απίστευτη. Χωρίς πολλές κουβέντες, αλλά με φοβερή ενέργεια. Κάποιες στιγμές ερχόταν αυτή κατά πάνω μου, δεν με άφηνε να ανασάνω!!!!! Γλωσσόφιλα σπάταλα, που τα επιζητούσε η ίδια, με άριστη τεχνική πρέπει να πω. Είμαι πολλά χρόνια στο "άθλημα". Λοιπόν, αυτή η συνάντηση ήταν ξεχωριστή, ιστορική θα την χαρακτήριζα. Σίγουρα από τα καλύτερα κρεβάτια που έχω κάνει ποτέ, αν όχι το καλύτερο. Μόνο προσοχή! Η εμφάνιση της κοπέλας ήταν ακριβώς ο τύπος μου. Δηλαδή την βλέπω και φτιάχνομαι αμέσως. Για κάποιον που θέλει μοντέλες ή κοντούλες ή έχει άλλα γούστα, μπορεί να μη γουστάρει τόσο τρελά. Πάντως το σίγουρο είναι ότι θα τον αποζημιώσει το πάθος και η όρεξη της.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ημερομηνία
February 02, 2018
Κόστος €
100
Βάρδια
Απογευματινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *