Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 25 10 0.5
Delight Φραντζή 7 Frantzi 7  Delight
Massage 01 November, 2016 9428
Μια καλή συνάντηση
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση πρόσωπο
 
6.5
Εμφανιση σώμα
 
7.0
Συμπεριφορά κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή
 
7.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.0
Ποιότητά μασάζ
 
8.5
Συμπεριφορά υπηρεσίας
 
8.5
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.0
Μετά απο μία κουραστική εβδομάδα βρήκα ευκαιρία να κατέβω κέντρο. Παρκινγκ πανεύκολο και φθάνω στο κατάστημα. Η υποδοχή εδωσε σήμα να παρελάσουν τα κορίτσια και εμφανίστηκαν 5-6. Συγκράτησα τα ονόματα απο αυτές που μου άρεσαν, Μαργκο και Τζουλια. Μαργκο νταρντανομωρο με προστυχο βλεμμα καπου στα 40, προτιμησα τη Τζουλια ομως, αδύνατη (late 30's early 40's) με εφηβικό στήθος που δε με χαλάει καθόλου. Πλήρωνω και με οδηγούν στο δωμάτιο, ευρύχωρο με καναπέ και μασαζοκρέββατο. Παντόφλες, πετσέτες όλα σφραγισμένα. Ερχεται η κοπέλα και ξαπλώνω για μασάζ, η κοπέλα έκανε αρκετά καλό μασάζ για τα γούστα μου (οχι πολυ δυνατο) και body to body. Αφου είδε ανταπόκριση μετα απο λίγο γυρνάω και με αρχίζει στη πιπα. Αρκετά καλή και πέρασμα απο τους "γειτονες". Λάστιχο και ξεκινάει το σφυροκόπημα, με αυτή απο πάνω, αλλαγή μίας στάσης και κατάθεση στο κωλαρακι της (μικρουλι). Γρηγορο μπανάκι και ξανά μασαζακι αυτη τη φορά μονο μπροστά για λιγο μεχρι που υψώθηκε η σημαία, παλι περασμα λάστιχου και αυτη τη φορα στο καναπε με αυτη απο πανω και να της δίνω το ρυθμό. Τελείωμα έτσι μετα απο λίγη ώρα. Σε γενικές γραμμές ένα καλό ραντεβού αλλά μάλλον δεν ήταν αυτό που εγώ έψαχνα, εξού και το μπορεί στην ερώτηση "αν θα την ξανασυναντούσα"

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Julia
Κοπέλες διαθέσιμες
5
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
October 28, 2019
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού