Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 11 10 0.5
Call Girls 09 January, 2021 4433
gabriela εισαι τρελα
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Συναντηση με την gabriela μια απο της πολλες αλλα σιγουρα η καλητερη μεχρ στιγμης!!!!!!!!μαλλον μπαινει το καλοκαιρι και ανεβενει η λιμπιντο της!η μαχη πηρε μερος σε γνωστο ξενοδοχειο πισω απο το ωνασειο.πολυ ομορφα ντυμενη και ακομα πιο ομορφη οταν τα εβγαλε.....!στα του αγωνα ακομα δεν μπορω να συνελθω απο την απιστευτη π...α τον ρουφηξε ολον μαζι με τους φιλους του ενω εγω επαιζα με το πεντακαθαρο νινακι της,τελευταια στιγμη την σταματησα για να φορεσω το λαστιχο και να αρχισει η μαχη.......!αλλαγη τριων στασεων με αποκορυφομα αυτη στα τεσσερα να βλεπεις τα απιστευτα καπουλια της να κοπανιουνται......και καταθεση στην κοιλιτσα της(βιτσιο).
μετα απο ενα 10λεπτο για τσιγαρακι και κουβεντουλα ξαναρχισαμε ενα αισθησιακο γαμησι λες και ειμουνα με την κοπελα μου ρουφηχτα φιλια και μπολικο παθος.....και για να μην πολυλογω εκανα το καλητερο μου γαμησι μεχρι στιγμης με την κοπελα!!!!!ειμουνα τυχερος γιατι ηταν σε οιστρο¨!!!!!!!!!πρωτη κριτικη εαν και ειμαι καιρο μελος ελπιζω να ειμουνα κατατοπιστικος για την συνευρεση με την διδα.....εν κατακλειδι ενα ακομα πολυ καλο γαμησι

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 31, 2012
Πόλη
αθηνα
Χώρα
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 5 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 June, 2012
Φίλε μου σόρρυ που ρωτάω αλλά όντως 150 ευρώ για 1,5 ώρα γιατί στο προφίλ της στο φβ γράφει 150 για 1 ώρα;
U
unsaved73
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: