Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 1 10 0.5
Studio Girls 28 February, 2016 1265
Καρφώνοντας πεταλούδες
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Πρώτη φορά σε studio και αποφάσισα να δοκιμάσω την Geri λόγω του ότι μου αρέσουν τα tattoos στις φωτογραφίες της (έχει κι άλλα).
Η τσατσά πολύ ευγενική και εξυπηρετική (ωραίο και το τσαγάκι που προσφέρει) με στέλνει στο δωμάτιο.
Πέντε λεπτά αργότερα μπαίνει μέσα η Geri, με χαμόγελο και νάζι, κοντά στο 1,70 και χωρίς χρονοτριβές ξαπλώνει και γδύνεται, αποκαλύπτοντας την πεταλουδίτσα που έχει χτυπήσει γύρω από το μουνάκι της.
Μετά από μερικά φιλιά [Φάουλ: Μύριζε το στόμα της τσιγάρο (ναι μεν δεν είχα ζητήσει να μην, αλλά νομίζω - και μπορεί να κάνω λάθος - ότι εννοείται) και σε συνδυασμό με τσίχλα φράουλα (ο χειρότερος συνδυασμός μετά το τσιγάρο/δυόσμος - ας ξεκινήσουμε ψηφοφορία παρακαλώ)], μου περνάει το σκουφί και ξεκινάει μία πίπα η οποία λόγω των συνθηκών (σκούφος) δεν μου προσφέρει και πολλά. Χωρίς να της προσφέρω τον χρόνο να ξεδιπλώσει την τεχνική της, την γυρνάω στα τέσσερα για να αρχίσει το ματς.
Πάντα μου φαινόντουσαν αποκρουστικές οι συλλογές πεταλούδων με τις πινέζες να τις καρφώνουν σε εκθεσιακό ή μουσειακό περιβάλλον (αν και αντιλαμβάνομαι την επιστημονική αναγκαιότητα μίας τέτοιας ασχολίας - all hail David Attenborough), αλλά θα είμαι ψεύτης αν δεν παραδεχτώ ότι απόλαυσα την κάθε στιγμή από τα 20+ λεπτά που επιδόθηκα στο συγκεκριμένο hobby.
Με συνεχείς αλλαγές στάσεων (και επίπλων), την Geri να προσφέρει μία πολύ ωραία - τολμώ να πω παραπάνω από αληθοφανή - ερμηνεία, με μπόλικα φιλιά και χαμόγελα (που όμως μύριζαν τσιγάρο με γεύση φράουλα - ο λόγος που έριξα τη βαθμολογία της καθαριότητας της κοπέλας) και πολύ ευγενικά να με ενημερώνει ότι ο χρόνος μας τελειώνει ("Εγώ γαμάω με stamina και ο χρόνος μου τελειώνει/Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι") περάσαμε σε ένα χειρωνακτικό (από τη μεριά μου) τελείωμα (ζώντας σε καθεστώς διαρκούς τρόμου για μία όποια και κάθε κατάσταση εγκυμοσύνης θα μπορούσε να προκύψει) κατά τη διάρκεια της οποίας η Geri μου προσέφερε τα απαιτούμενα φιλιά και χάδια τα οποία μας οδήγησαν στο πέρας της συνεύρεσής μας.
Η Geri αποχώρησε, εγώ έκανα ένα ντους και η όλη εμπειρία μου προσέφερε ένα πολύ χρειαζούμενο χαμόγελο για το υπόλοιπο μίας δύσκολης ημέρας.
Θα την ξαναδώ την κοπέλα σίγουρα και το αυτό συμβουλεύω και εσάς.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Κατεχάκη 5
Ημερομηνία
February 22, 2016
Βάρδια
Πρωινή
Τιμή €
50
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού