Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 12 10 0.5
Call Girls 16 October, 2016 1745
PSE Λολίτα
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Την Γωγώ, την είχα σταμπάρει μολις έκανε την εμφανιση της στο γραφειο, αλλά κάτι η δουλειά, κάτι η έλλειψη κριτικών, λειτουργούσαν λίγο αποτρεπτικά. Παρ’ όλα αυτά, ήθελα να την συναντησω γιατι κάτι μου ελεγε μεσα μου ότι θα ήταν μια καλή συναντηση. Έτσι, μετα και τα καλα λογια του «Μαρινάκη» (ego.vangelis) και το 1ο «αναγνωριστικό» τηλεφωνημα που εκανα στο γραφειο σχετικα με τις ωρες που δουλευει και αφου βρηκα χρόνο, εκλεισα ραντεβου. Μετά από μια μικρη «Οδύσσεια» που πέρασα λόγω κινησης ελέω κυριολεκτικά «Μαύρης Παρασκευής», αφού φυσικά είχαμε γιορτάσει το Thanksgiving την προηγούμενη, έκανα λίγο τον «Καρλ Λιούις» να προλάβω γιατι ηδη ειχα αργησει στο ραντεβού κανα τέταρτο και ειχα ενημερωσει το γραφείο με την κοπέλα που είναι στα τηλέφωνα να είναι πολύ εξυπηρετική.

Εμφάνιση

Αφού μπήκα στο δωμάτιο, μετά από 2-3 λεπτά, φτάνει και η Γωγώ με ένα μαύρο εφαρμοστό μίνι, που τόνιζε ωραία το σώμα της, μαύρο καλτσόν και μποτίνια με τακούνι που ταίριαζαν ωραία με την όλη εμφάνιση της και την ηλικία της. Ηλικιακά, όντως δεν πρέπει να είναι πάνω από 23-25 μάξιμουμ. Ύψος, είναι λιγο πάνω από τον μέσο όρο από τις «εργαζόμενες» κοπέλες αφού με τα μποτίνια που φόραγε, με πέρναγε λίγο στο ύψος. Δεν την είδα βέβαια όρθια ξυπόλητη δίπλα μου, αλλά πρέπει να είναι γύρω στο 1.68, χωρίς να παίρνω και όρκο. Εμφανισιακά, είναι καλυτερη από τις φωτογραφίες, πετίτ μικροκαμωμένη με πολύ ωραία πόδια, κώλος επίσης πολύ ωραίος και καλοσχηματισμένος και σώμα γενικότερα πολύ καλό και γυμνασμένο όσο πρέπει χωρίς υπερβολές. Φυσικά, ούτε λόγος για τυχόν κυτταρίτιδα και οτιδήποτε άλλο αρνητικό. Πρόσωπο, αυτό που φαίνεται και στις φωτογραφίες της αν και προσωπική μου άποψη είναι πως από κοντά, είναι καλύτερη. Επιδερμίδα απαλή και τρυφερή και συνολικά φρέσκια και νέα παρουσία. Το στήθος της είναι μικρό, οπότε δεν ενδείκνυται για βυζολάγνους ενώ η Γωγώ, έχει και τρία συνολικά τατουάζ για όποιον τον ενδιαφέρει αυτή η λεπτομέρεια. Ένα στον καρπό, ένα στην πλάτη και ένα στον δεξί μηρό και ελπίζω να μην κάνει άλλα (της το είπα κιολας) γιατι πιστεύω πως σε μία όμορφη κοπέλα τα τατού, «αφαιρούν» από την συνολική «εικόνα» της παρά προσθέτουν. Ένιγουέι, γούστα είναι αυτά. Λόγω του νεαρού της ηλικίας της, θα την χαρακτήριζα «Λολίτα», της το είπα κιολας και γέλασε αλλά νομίζω, ο πιο σωστός χαρακτηρισμός για την εμφάνιση της είναι πως στην ουσία, είναι σαν να βλέπεις μια όμορφη φοιτήτρια στον δρόμο που θες να πας μαζί της. Δεν της το είπα το συγκεκριμένο γιατι «κόλλησα» και πολλές φορές κατά την διάρκεια του ραντεβού, με «έπιασα» να κομπλάρω να της πω κάτι χύμα και τσουβαλάτα κάτι και προσπαθούσα να βρω μια πιο ευγενή λέξη αλλά η ίδια, με προέτρεπε να το πω, καθώς δεν έχει ίχνος κομπλεξισμού πάνω της (πολύ θετικό κατ’ εμέ).

Σόσιαλ

Επικοινωνιακά, η Γωγώ το έχει πολύ. Μόλις μπήκε στο δωμάτιο, φρόντισε η ίδια να «σπάσει» τον «πάγο» αμέσως και τα κατάφερε αμέσως. Ευχάριστη και σοβαρή ταυτόχρονα, με «αποφόρτισε» αμέσως από το τρέξιμο που έκανα σαν τον Βέγγο για να προλάβω, καθίσαμε και τα είπαμε λίγο μέχρι να πάρω τις ανάσες μου. Να αναφέρω εδώ ότι καπνίζει, για όσους ενδιαφέρονται, αν και προσωπικά δεν με ενδιαφέρει μιας και είμαι κι εγώ καπνιστής. Θετικότατο το γεγονός πως δεν προσπαθεί –και δεν τρώει- χρόνο στο ραντεβού από πουθενά (μπάνιο, σόσιαλ, οπουδήποτε). Σαν χαρακτήρας, είναι πολύ προσγειωμένη, ξέρει τι κάνει και γιατί το κάνει. Also, έχει μια ωραία μαγκιά και είναι πολύ συνειδητοποιημένη και πολύ ώριμη για την ηλικία της. Πιστεύω, πως άνετα μπορεί να σταθεί πολύ πάνω από τον μέσο όρο σε ένα πολύωρο ραντεβού ή ακόμα και πολυήμερο, χωρίς να κουράζει τον άλλο. Επίσης, να πω ότι όντως είναι η Άντζυ που ειπε και ο συναγωνιστής Βαγγέλης στο τεστ του, μιας και μου το επιβεβαίωσε και η ίδια. Αλλά, δεν έχει καμία σχέση, αφού έχει αποβάλει εντελώς τον «σύνδρομο» του μπουρδέλου-στούντιο κλπ, κοινώς δεν κάνει ξεπέτες σε σχέση με άλλες κοπέλες που δεν μπορούν να τον αποβάλλουν εντελώς όταν κάνουν την «στροφή» από στούνιο σε cg και είναι πλέον μία κανονική συνοδός, cg όπως θέλετε πείτε το. Τίμια, ντόμπρα 10000% προς τον πελάτη και «χύμα», με την καλή εννοια του όρου, μιας και δεν γουστάρει να γίνονται παρερμηνείες, παρεξηγήσεις κλπ με την ίδια και τον πελάτη.

Αγώνας

Στα του αγώνα, ότι και να πω θα είναι λίγο. Επειδή «κολλήσαμε» και είχαμε πολύ «χημεία», έκανα ένα από τα καλύτερα ραντεβου μου ever με κοπελες του χώρου. Φιλιά και γλωσσόφιλα τα οποία τα δίνει απλόχερα και με πάθος, πίπα που περιελαμβανε mouthfucking, deepthroat, αρκετα φτυσίματα και περιποιηση της γυρω περιοχης, 69, face sitting από την ίδια, λίγο αίσθηση πνιγμού από εκείνη προς εμένα με την 1η καταθεση να ερχεται καπως έτσι, μιας και δεν κρατήθηκα για πολύ. CIM, όπως ανέφερα και στο θρεντ της και διορθώθηκε πλέον και στην σελίδα της στο σάιτ του γραφείου δεν κάνει και η «κατάθεση» έγινε στο στήθος της, με αρκετό dirty talking από την ίδια. Μπανάκι από την ίδια χωρίς να κλεβει χρόνο και διάλειμμα για τσιγάρο και έναρξη 2ου γυρου με κινηση από την ίδια. Η συμμετοχή της ηταν κυρίως pse και εκεί κινήθηκε όλο το ραντεβου μας, αν και ο κάθε γύρος ξεκινούσε σαν gfe με φιλάκια κλπ και στην συνέχεια «γυρνούσε» ο ρυθμός στο pse. Στο σεξ, ακολουθεί τους ρυθμούς του παρτενερ της και θέτει και εκείνη πολλες φορές τους δικούς της και κάνει πολύ ωραία στησίματα. Από τα highlight του ραντεβού, εκείνη να κάθεται πάνω μου και να τρίβεται ενώ ταυτόχρονα με το χέρι της παίζει με τον «μικρό Κέρι» κι εγω να την της βαζω δάχτυλο ενώ με προτρέπει να της γλύψω τα δάχτυλα των ποδιώνε (φυσικά και το εκανα). Άναλ δεν πήρα, οπότε δεν ξερω να απαντήσω σε κάποιον που ενδιαφερεται γι’ αυτην την υπηρεσία. Πάντως, είχε φέρει μαζί της και κρέμα γι’ αυτόν τον σκοπό. Στα υπόλοιπα, δεκτική σε όλα, κοιτάζει να ευχαριστήσει τον πελάτη όσο περισσότερο γίνεται ή σχεδόν στο απόλυτο και μάλιστα, όταν της ανέφερα τις απαιτήσεις μου σχετικά με το dress code και τις κάλτσες που είχα ζητήσει να φοράει και δεν την ειχαν ενημερώσει σχετικά, θέλησε να πάρει τηλέφωνο την κοπέλα που ήταν στα τηλέφωνα (πιθανότατα ήταν η ιδια που εκλεισα το ραντεβου την προηγούμενη) για να την «ξεχέσει». Της ειπα πως «ενταξει, δεν έγινε και τίποτα» και τελικά δεν την πήρε αλλα όπως μου απάντησε «δεν μου αρέσει να γίνονται αυτά με πελάτες μου. Απλώς επειδή η κοπέλα, είναι καινούργια και αν θελήσεις ξανά κάτι αντίστοιχο, καλό είναι να της το πεις 2-3 φορές και την ημέρα του ραντεβού». Επίσης, δεν δυσανασχέτησε σε κάτι που είχα φέρει μαζί μου και δεν της το ανέφερε επίσης η κοπέλα που ήταν στα τηλέφωνα (όχι κάτι σημαντικο αλλά ποτέ δεν ξέρεις) και δυσανασχέτησε εκ νέου με εκείνη, χωρίς όμως να χαλάσει η ψυχολογία της. Κάτι πολύ σημαντικό όσον αφορά την ίδια. Είναι πεντακάθαρη σε απίστευτο βαθμό (είχε φέρει μαζί της μέχρι και μωρομάντιλα) και προσέχει παρά πολύ την προσωπική της υγιεινή όπως και του παρτενέρ της (και καλά κάνει) οπότε, περιττό να αναφέρω ότι δεν αναδύθηκαν δυσάρεστες μυρωδιές κλπ από πουθενά. Ένα ακόμα θετικότατο στοιχείο, είναι πως δεν κοιτάει καθόλου το ρολόι. Να αναφέρω ενδεικτικά, πως μπήκα στο δωμάτιο και τέταρτο, από την προκαθορισμένη ώρα που είχα κανονισει, ο τρίτος γυρος ξεκίνησε παρα 20 πριν λήξει ο αγώνας, περίπου παρά 5 έκανε την κλασσική αναπάντητη ο οδηγός χωρίς να δώσει καν σημασία η ίδια και τελικά, έφυγε από το δωμάτιο μετά και την ολοκλήρωση των «καθυστερήσεων», περίπου και τέταρτο με και 20, αφότου είχαν ολοκληρωθεί τα 120 λεπτά της κανονικής διάρκειας και της παράτασης (2ωρο ραντεβού). Συνολικά, υπήρξαν 3 γυροι και όλες οι «καταθεσεις» έγιναν στο στήθος της με αρκετή ένταση και πάθος. Τέλος, ένα ακόμα θετικό είναι πως το «δωράκι» της, δεν το ζήτησε στιγμή και μάλιστα, επειδη κανονικά ήταν 260 και όχι 240 που έγραφε το σάιτ, δεν είχα να της τα δώσω ακριβώς και δεν είχε και εκείνη για ρέστα και τελικά, πήρε 250 λέγοντας μου την ατάκα «καλύτερα να πάρω εγώ 10 ευρώ λιγότερα, παρά να δώσεις εσύ 10 ευρώ περισσότερα και τα βρίσκουμε την άλλη φορά, όποτε και αν βρεθούμε», που αποτελεί χαρακτηριστικό δείγμα της προσωπικότητας της και της ντομπροσύνης της.

Σούμα

Συμπερασματικά, ένα από τα καλύτερα 2ωρα που έχω περάσει με κοπέλα του χώρου, άνετα έχει πλεον ήδη καταταγεί μέσα στα τοπ 2 μου των cg. Επειδή, όπως έχω πει επανειλημμένα κρατάω «μικρό καλάθι» όταν προκειται να συναντησω μια νεα (για μένα) κοπέλα για τους γνωστούς λόγους της «χημείας» κλπ η Γωγώ, με εξέπληξε υπέρ του δέοντος ευχάριστα, μιας και περίμενα ένα καλό ραντεβού αλλά όχι τόσο καλό, όπως τελικά εξελίχθηκε, παρά τα μικρά «ατοπήματα» από το γραφείο αφού η ευθύνη, ανήκει στο γραφείο και μόνο (γι’ αυτά). «Κολλήσαμε» απίστευτα καλά και το θεωρώ ένα από τα πλέον επιτυχημένα ραντεβού μου. Αν συνεχίσει η ίδια έτσι και σε αυτό το μοτίβο, νομίζω εύκολα μπορει να εξελιχθεί σε «ναυαρχίδα» του συγκεκριμένου γραφείου, όπως άλλες κοπέλες αντίστοιχα σε άλλα (γραφεία). Αυτά τα «ολίγα».

ΥΓ. Στην επιλογή «Dress Code», έβαλα την επιλογή «δεν τηρήθηκε» αλλά για το συγκεκριμένο, δεν φταίει η Γωγώ, αλλά το γραφείο που δεν της είπε για τις κάλτσες. Εξ ου και στην άλλη επιλογη «συμπεριφορά του γραφείου» έβαλα «καλή» και όχι «άριστη», όπως θα έβαζα σε αντίθετη περίπτωση.


Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 25, 2016
Πόλη
Άθενς
Χώρα
Ελλάντα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
250
Εξτρά €
23 το χοτέλι
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Fetish
Ναι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 November, 2016
+1 απο εμενα...ωραιος!
T
the-cult
30 November, 2016
Να είσαι καλα Καλτ! Thanks a lot!! Να προσθέσω, ότι μου έκανε και μασάζ με λάδι η Γωγώ, αρκετά καλό. Ζηταω 1000 σόρι απο τα παιδιά του φόρουμ, αλλά λόγω φόρτου εργασίας τις τελευταίες ημέρες, έγραφα την κριτική στην ουσία κομμάτι-κομμάτι και σήμερα το θυμήθηκα γιατι ήξερα οτι κάτι ξέχασα να βάλω στην κριτική, αλλά δεν θυμόμουν τι. Αν θέλει ο Μαντ και μπορει, ας το προσθέσει σαν update στην κριτική. Ειδάλλως, μπορεί να την "κατεβάσει", να προσθέσω και το συγκεκριμένο κομμάτι, γιατί την έχω σώσει σε word, και την ανεβάζω και πάλι.
K
kerry
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: