Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 2 10 0.5
Studio 05 January, 2021 3434
Με την Σαμπρίνα μετά από πολύ πολύ καιρό
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εάν υπήρχε η δυνατότητα να ενσαρκωθεί ένα από τα πρότυπα ης γυναίκας που μου αρέσει, αυτή θα ήταν η Σαμπρινα..
Ψηλή ξανθιά, με πλούσιο φυσικό στήθος, θηλυκές sexy καμπύλες. Όμορφο πρόσωπο, γαλάζια εκφραστικά μάτια. Μου θυμίζει, εν μέρει, την μακαρίτισσα Anne Nicol Smith……
Το ίδρυμα της Νέας Φιλαδέλφειας, στο οποίο εργάζεται τα τελευταία δυο χρόνια, είναι πολύ μακριά από το «πεδίο δράσης μου» και έτσι δεν έχω την ευκαιρία να την επισκέπτομαι συχνά.
Σήμερα όμως που ήμουν κοντά στην περιοχή δεν έχασα την ευκαιρία.

Πρώτη φορά στο καινούργιο «Golden girls». Όμορφο σαλόνι, περιποιημένο, λιγάκι μικρό όμως.
Το δωμάτιο πολύ καλό, μεγάλο καθαρό, με εντοιχισμένη ντουζιέρα, νιπτήρα, καθαρές πετσέτες τοσο για τα χέρια, όσο και για το σώμα.

Όλα αυτά όμως πέρασαν σε δεύτερη μοίρα με την είσοδο στης Σαμπρίνας στο δωμάτιο. Μόνιμα γελαστή, έδειξε να θυμάται την φυσιογνωμία μου, μιας και έγινε η σχετική συζήτηση.
Άρχισε να τρίβει το σώμα της και το πλούσιο στήθος της στο κορμί μου. Φοβερή αίσθηση. Ήδη ο «μικρός Cheyenne» είχε πάρει την ανιούσα.
Αυτά όμως ήταν και τα μοναδικά προκαταρκτικά της. Και αυτό ήταν και το μόνο μελανό σημείο, της συνάντησης μας. Συνέχεια με στοματικό, το οποίο ήταν αρκετά καλό, χωρίς όμως να ασχοληθεί με την γύρω περιοχή. Στο δια ταύτα όμως, ήταν βαθύ, αισθησιακό, με θέσεις που επέτρεπαν την προσβαση στα ευαισθητα σημεία της, και οι ματιές που το συνόδευαν είχαν το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Με δική της πρωτοβουλία ανέβηκε επάνω μου. Τα χέρια μου δεν ξεκολλούσαν από τα στήθη της, όση ώρα έδινε τον ρυθμο. Πέρασαν κάποια λεπτά έτσι και σταμάτησε, ζητώντας μου χαμογελαστή, να γυρίσουμε στα τέσσερα.
Η επιθυμία της διαταγή, και έτσι και έγινε. Τα στησίματα της αρκετα καλά, για να συνεχίσουμε με ιεραποστολικό, όπου και έτσι ήλθε το τέλος.
Αναστεναγμοί, χάδια, sexy χαμόγελα σε όλη την διαδικασία, χωρίς καμία αντίρρηση στα τρυφερά φιλιά μου στον λαιμό, τα αυτιά της και φυσικά το στήθος της, χωρίς όμως κάποια ανταπόδοση από πλευράς της.

Έκατσε δίπλα μου μετά το τέλος για να μιλήσουμε για κάποια λεπτά. Ήταν πολύ φιλική, ιδιαίτερα ομιλητική και με άφησε να καταλάβω ότι εκτός από πολύ όμορφη είναι πολύ γλυκιά και πρόσχαρη κοπέλα.

Όπως έγραψα και στην αρχή έχει το στυλ της γυναίκας που μου αρέσει. Αρχοντική, όμορφη με ιδανικές καμπύλες για τα γούστα μου. Εάν βελτίωνε (μαζί μου, τουλάχιστον) τα προκαταρκτικά της και τα «παρελκόμενα» του στοματικού, θα ήταν για μένα top. Θεωρώ πως το κυρίως sex μαζί της είναι το δυνατό της σημείο, κάτι που πάντα απολαμβάνω στις συνευρέσεις μας . Κριμα που λόγω απόστασης δεν μπορώ να την επισκέπτομαι συχνότερα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σαμπρίνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….


Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Ημερομηνία
June 15, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού